999 rezultate për

sami

Nisi për arsye banale, si përfundoi sherri me një të plagosur në Ksamil Mbrëmjen e djeshme në Ksamil një sherr për motive banale përfundoi me një person të plagosur. Ditën e sotme Policia e
Pajtim Kasami me një supergol i siguron fitoren Sionit ndaj Baselit (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Pajtim Kasami ka qenë vendimtar në fitoren e Sionit ndaj Baselit, pasi goli i tij ia ka siguruar fito
Macron dhe Merkel i bashkohen Samitit për Kosovën të premten Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane Angela Merkel do të organizojnë me BE-në një samit virtual t
Flor Mumajesi krah djalit të Samir Manes, çfarë i bëri bashkë (FOTO LAJM) Për arsye që nuk janë bërë të ditura, më media qarkulloi pak ditë më parë lajmi se Kledi Bahiti është larguar nga grupi
Gjykata e mbështetur nga BE-ja "shkatërron" planin e SHBA-së për samitin e Kosovës Një gjykatë e krimeve të luftës të mbështetur nga BE-ja ka stigmatizuar publikisht presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, d
Lëvizja BESA: Koalicioni jonë do të fitojë të paktën 61 deputetë Lëvizja Besa, si pjesë e koalicionit “Mundemi”, e filloi fushatën sot nga Kërçova, duke zhvilluar takim me banorët e Zaj
Rezultojnë pozitive ndaj koronavirusit dy mësuese në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 33 raste të reja me koronavirus prej të cilave 23 janë shënuar në Tiranë. Albeu
"Sigurimi e zhduku pa gjurmë babanë tim", dëshmia tragjike e vajzës së kapitenit Kjo eshte historia e panjohur e Sami Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, familja e të cilit gjat
Trafik qëniesh njerëzore, kush është drejtoresha dhe 3 vartësit e akuzuar E pezulluar nga detyra pak ditë më parë, sot është prangosur nga Forcat e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm. Enkelejd
Trafikonte arabë e sirianë drejt Perëndimit, pezullohet drejtoresha e Kufirit Enkelejda Toska Pas denoncimit në media se drejtoresha e Kufirit ishte e përfshirë në trafikimin e arabëve dhe sirianëve drejt Perëndimi
SKANDAL/ Drejtoresha e Kufirit Enkeleda Toska, e përfshirë në trafikun e arabëve Një investigim i Top Story, ka nxjerrë në pah një sërë emrash të rëndësishëm të përfshirë në trafiqe me arabët. Një n
Dalin pamjet: Sami Hoxha flet me një ambasador për trafikimin e njerëzve (VIDEO) Një video e publikuar në Top Story tregon se një ambasador në një shtet të lindjes së mesme i kishte bërë Sami Hoxhës pa
Vijonin të ndërtonin pa leje në Ksamil: Arrestohen 7 persona, mes tyre 5 punonjës të IKMT-së Policia e Sarandës dhe Forcat Operacionale kanë arrestuar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të Inspektoratit Komb
''Hap i vogël drejt anëtarësimit'', koronavirusi prishi planet për Samitin e Zagrebit BE-ja ndihmon Ballkanin Perëndimor për të dalë nga kriza e koronës dhe rinovon premtimin për pranim. Një tjetër hap i vo
Thaçi në Samitin e Zagrebit kërkon liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Samitin e Zagrebit ka përsëritur nevojën urgjente për liberalizim të
El Pais: Spanja, e hapur ta njohë Kosovën nëse arrin marrëveshje me Serbinë Gazeta e madhe spanjolle “ElPais” ia ka kushtuar një shkrim të gjatë vendimit të Spanjës për të marrë pjesë në Samitin B
Samiti i Zagrebit, Shasha: Liberalizimi i vizave për Kosovën nuk do të jetë në agjendë 27 shtete të Bashkimit Evropian dhe 6 vendet e Ballkanit Perëndimor do të jenë sot pjesë e Samitit të Zagrebit i cili do
Dolën në plazh për të bërë shëtitje, si ndodhi sherri me tre të plagosur në Ksamil Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Ksamil. Një grindje mes dy familjeve ka bërë që tre persona të plago
Sot mbahet samiti virtual mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor Samiti BE-Ballkani Perëndimor i parashikuar të mbahej në Zagreb do të zhvillohet sot në formën e një video-konference pë
Thaçi përfaqëson Kosovën në Samitin e Zagrebit Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi do të marrë pjesë në Samitin e Zagrebit, që do të mbahet nesër përmes n