999 rezultate për

samanta

"Ma keni bërë Samantën si dashnore", Ronela sqaron ç'ndodhi mes vajzave Këtë të shtunë tek "Shiko Kush Luan" (aspak rastësisht), ishte ftuar ndër të tjerë, edhe Ronela Hajati. Të gjithë sytë i
"Ma keni bërë Samantën si dashnore", pas debatit virtual reagon Ronela Këngëtaret e njohura, Ronela Hajati dhe Samanta Karavella, nuk flasin prej vitesh ndonëse dikur ishin mikesha të ngushta
Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fu
Samanta i kthehet ashpër Zerkës: Nuk je burrë, pas teje fshihet një grua si e jotja! Young Zerka teksa luante në shiko Kush Luan, iu kërkua të qëllojë drejt atij artisti që mendon se nuk e meriton famën që
Zerka e tha publikisht: Samanta nuk e meriton famën që ka! Young Zerka gjatë një lojë në Shiko Kush Luan, zgjodhi Samanta Karavellën si këngëtaren që nuk e meriton famën që ka.
Pas suksesit me Dafinën, Tayna vjen me një bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare? (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet që me suksesin e saj goditi si një meteor të gjithë tregun muzikor, duke arritur që
Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.
Pas 3 vitesh bashkë, Panucci ndahet nga e dashura Duket se që nga dita që e larguan për rezultate të dobëta nga kombëtarja e futbollit të Shqipërisë, Christian Panucci po
Samanta publikon këngën e re në gjuhën angleze, synon tregun ndërkombëtar (VIDEO) Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri. Kënga e re nga Smamanta ka ardhur në gjuhën
Në ditët me diell, Samanta dhe më shumë shkëlqen (VIDEO) Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Krahas sukseseve të saj në karrierën artistike m
Si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët (FOTO LAJM) Samanta Karavello është një këngëtare shumë e talentuar dhe me pamje shumë të ëmbël, të cilën natyrisht e ka përsosur me
Sot një blogere me famë botërore, dikur shqiptaren e tallnin se vinte era djersë Egreis Gjergjani është sot një blogere shumë e njohur në SHBA. Por dikur atë e tallnin për djersën. "Nëse takoni d
Chris Brown bën follow në Instagram këngëtaren shqiptare Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Samanta Karavella emrin e të cilës mbajnë shumë hite, gjithashtu ndër këngëtaret
Si dukej Samanta 14 vjeç?! (FOTO LAJM) Këngëtarja Samanta Karavella duket se është bërë nostalgjike për fillimet e karrierës së saj, e pikërisht në kohët e “Et
Samanta prezanton motrën, ngjashmëria mes tyre është e frikshme (FOTO) Këngëtarja Samanta Karavella ka habitur ndjekësit kur “zbuloi” fytyrën e motrës së saj Sephora. Kjo se, motrat Karave
Habit Samanta mbi virgjërinë (VIDEO) Këngëtarja Samanta Karavella është një ndër artistet më të dashura për publikun. Krahas jetës profesionale, këngëtar
U tha se u zunë për një mashkull, Samanta tregon sherrin me Ronelën Vetëm pak vite më parë, Samnta dhe Ronela Hjati ishin mike të ngushta. Kriza e tyre u vu re nga publiku kurioz por as
Samanta na shuan kureshtjen, kënga'''Humbur'' dedikim për dikë? Samanta Karavella, këngëtare e shumë hiteve muzikore, herë në bashkëpunim herë solo ajo di si të fitojë zemrën e publiku
Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella konfirmojnë bashkëpunimin Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun shqiptar këngët e të cilëve gjithm
Samanta Karavella habit fansat pa make up (FOTO LAJM) Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme p