999 rezultate për

sallon

Makina dhe veshje luksoze, parukierja kthen dyqanin në fole droge Një estetiste është burgosur sot në Britani pasi financonte jetën e saj luksoze duke kthyer sallonin e saj të bukurisë n
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Thyen rregullat, kryebashkiakja gjobitet që shkoi në sallon bukurie Kryebashkiakja e Beaumont, Teksas edhe pse disa ditë më parë ka deklaruar se nuk do shkelë masat e marra kundër përhapje
Upss! Kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie (FOTO LAJM) Rregullat e karantinës si pasojë e COVID-19 janë bërë për t'u thyer vetëm nga udhëheqësit. Një kryebashkiake në Teksa
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Flet parukieri i Feros: Si nisi lufta e dy grupeve (FOTO LAJM) Para pak çastesh në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri, pranë sallonit të parukierisë. Dyshohet se dikush
Fillojnë të dridhurat, kështu hynë në sallon Khabib dhe McGregor (VIDEO) Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor do të përballen pas pak minutash për titullin UFC229, ndeshje e cila konsiderohet
Një gjë e jashtëzakonshme ndodhi në sallon pak para ndeshjes së madhe Mc Gregor vs. Khabib (VIDEO) Ndërkohë që të gjithë janë fiksuar para ekraneve dhe po presin ndeshjen e madhe për kampionin e UFC229, ndërsa mijëra të
Makina që kushton 5 milionë euro, protagoniste në Sallonin e Parisit (FOTO LAJM) Bugatti Divo ka mbërritur më në fund në Evropë. Makina që kushton plot 5 milionë euro po bën prezantimin e saj në Sall
Kombinimi perfekt i ngjyrave për sallonin tuaj (FOTO LAJM) Salloni i ndenjes është vendi ku ne gjithmonë gjejmë rehatinë kur ndodhemi në shtëpi. Ngjyra dhe arredimi i tij janë dis
Shqiptarët përmenden sërish: Si kalon krimi nëpër sallonet e thonjve Sidomos në mediat britanike, tashmë shqiptarët janë bërë një nga popujt më të përmendur kur bëhet fjalë për trafik droge
Pamje të rralla, miss-i i parë shqiptar është zhvilluar në 1932 Të premten paradite në ora 10.30 paraqiten në sallonin e madh të kryeministrisë zonjushet kandidate për "Miss Tirana".
Berberi stilon flokët duke u vënë zjarrin (VIDEO) Ky berber indian e ka gjetur një mënyrë të re dhe interesante për të prerë flokë. Nga pamjet e xhiruara brenda sallon
Zmadhoi buzët në sallon bukurie, 23-vjeçarja përfundon si mos më keq (FOTO LAJM) Një vajzë e re po paralajmëron të gjitha vajzat të cilat duan të zmadhojnë buzët me ndërhyrje plastike se procedura që a
Ronela Hajati bëhet bionde dhe i shkon kaq shumë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një prej femrave të ekranit shqiptar që nuk e ka problem të bëjë ndryshime në pamje, sidomos tek flokët.
Kalon 13 orë në sallonin e bukurisë Kim Kardashian para disa muajve kishte ndryshuar ngjyrën e flokëve. Për të ruajtur ngjyrën e saj perfekte, sidomos rr
Aeroplani i vjetër fsheh një sekret të mahnitshëm brenda (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare ka kthyer një aeroplan në kopshtin e saj të pasmë në një sallon luksoz bukurie. Amber Scott e hapi sal
700 paund dysheme, berberi shtron sallonin me 70 mijë monedha (FOTO LAJM) Një berber ka gjetur një ide mjaft kreative për dyshemenë e sallonit të tij. Rich Holtham pasi kishte marrë një vlerësim
Shihni se si kjo vajzë nga Prishtina vjedh çantën në një sallon bukurie Dje rreth orës 15:00, ka ndodhur një vjedhje. Klientja e një salloni bukurie në Prishtinë, ka vjedhur një çantë e c