999 rezultate për

sallaku

"25 vjeçaren e gjetëm të mbytur, të vëllain kapur pas shkëmbit": Zjarrëfikësi tregon tmerrin në Holtë (FOTO LAJM) U kthye në tragjike fundjava që familja Sallaku kishte vendosur të kalonte në kanionin e Holtës. 25-vjeçarja Desanti
“Medalja e Mirënjohjes” për ikonën Skënder Sallaku, një rrugë në Tiranë do të mbajë emrin e tij Një nga rrugët e kryeqytetit do të mbajë shumë shpejt emrin e ikonës së humorit shqiptar, Skënder Sallaku, i cili u nda
Shkatërrohet banda kriminale në Itali, kush është pronari shqiptar i klubit të futbollit që u arrestua Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal duke vënë në pranga 22 persona në Brescia dhe Bergamo. Sipas asaj
Më e bukura e PD-së? Shihni si reagon Grida Duma kur e kritikojnë për pamjen (VIDEO) Grida Duma është një ndër politikanet shqiptare më “seksi”. E për këtë shkak herë herë është refuzuar të merret seri
E luftoi për pacientët e tij, kanceri merr jetën shefit të Onkologjisë në QSUT Shqipëria do të ketë një profesionist më pak në fushën e onkologjisë, ndërsa familjes do t'i mungojë një njeri i shtrenj
Arrestohen 3 biznesmenë shqiptarë në Itali, u sekuestrohen 13 mln euro Tre sipërmarrës shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane. Bëhet fjalë për 3 vëllezërit Gëzim, Isuf e Sajmir Sal
Superaksioni, 24 në pranga për shpërndarje droge Një aksion i madh është ndërmarrë nga Policia e Shtetit në bashkëpunim me prokurorinë kundër shpërndarësve të drogës në
Arrestohet shqiptari, pronar i skuadrës ku luan vëllai i Balotellit Një bandë italo shqiptare e cila akuzohet për mashtrim me prokurorimet publike por dhe me pastrim parash është arrestuar
Arrestohet në Itali biznesmeni shqiptar për pastrim parash dhe mashtrim Nën akuzat për pastrim parash dhe të mashtrimit, policia italiane ka vënë në pranga biznesmenin shqiptar Gëzim Sallaku.
Ish drejtori i stadiumit “Qemal Stafa” shpallet i pafajshëm Gazmend Sallaku, ish-drejtori i stadiumit kombëtar “Qemal Stafa” u shpall sot nga Gjykata e Apelit i pafajshëm për akuzë
Lamtumirë Skënder Sallaku (FOTO-LAJM) Update- Familjarë, të afërm, miq, artdashës e personalitete të politikës i dhanë sot lamtumirën e fundit humoristit Skën
Vdekja e Sallakut, Nishani: Do ta ndiejmë mungesën e tij (FOTO-LAJM) Update- Skënder Sallaku ishte dhe mbetet një artist i madh i skenës dhe në veçanti i humorit. Kështu shkruan në profilin
Takimi i fundit i Sallakut me Bashën (FOTO-LAJM) Ndarja nga jeta e legjendës së humorit tiranas Skënder Sallaku është cilsuar si një lajmi trishtuar për kryebashkiakun B
Ndërron jetë “Artisti i Popullit” Skënder Sallaku Ndërron jetë në moshën 79-vjeçare “Artisti i Popullit” Skënder Sallaku. Ai ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm pasi prej
4 persona futen në një banesë në Durrës, grabisin 10 mln lekë Katër persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një banesë, mbrëmjen e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur n
Partizani: Ikën Sallaku, Demi presidenti i ri Partizani ndryshon timonier. Presidenti Lulzim Sallaku jep dorëheqjen nga posti më i lartë drejtues i klubit të kuq. Nëp
Presidenti i Partizanit, kandidat për PR-në në Berat Biznesmeni Lulzim Sallaku do të jetë kandidati i parë në listën e partisë Republikane në qytetin e Beratit. Në një inter
Sallaku dënohet për korrupsion, por nuk do të qëndrojë asnjë ditë në qeli Ish-drejtori i stadiumit kombëtar “Qemal Stafa” Gazmend Sallaku është dënuar nga Gjykata e Tiranës me tre vite burg me a
Ndeshja kundër Dinamos, 1 milion premio për Partizanin Dy aksionarët e skuadrës së Partizanit kanë zhvilluar të premten një takim kokë më kokë, gjatë të cilit kanë diskutuar p
Arrestohet drejtori i "Qemal Stafës" për korrupsion Arrestohet nën akuzën për korrupsion, Drejtori i Qendrës Sportive “Qemal Stafa”, Gazmend Sallaku. Nga të dhënat e para m