999 rezultate për

sallahi

16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Kosovën apo Austrinë? Ja kë ka zgjedhur Ylli Sallahi Ylli Sallahi nuk dëshiron të luajë në të ardhmen për Kosovën. Ish-lojtari i Bayernit dhe tani i Karlsruher në Bundesliga
Një tjetër futbollist drejtë Kosovës Mbrojtësi i majtë i Bajernit të Mynihut, i huazuar tek Kalrsruher, Ylli Sallahi, do të jetë e ardhmja më e re tek përfaq
Dikur refuzoi Shqipërinë, sot lë Austrinë për Kosovën Ylli Sallahi është një prej futbollistëve që mund të lërë Përfaqësuesen U-21 të Austrisë për t’iu bashkuar Përfaqësueses
Ylli Sallahi tradhëton Shqipërinë e Kosovën Mbrojtësi nga Kosova Ylli Sallahi ka "tradhëtuar" Shqipërinë dhe Kosovën duke zgjedhur kombëtaren e Austrisë. Futbollist
Ylli i ri i Kosovës Albert Bunjaku, Samir Ujkani e Loret Sadiku janë prurjet më të mëdha në ndeshjen e parë miqësore të Përfaqësueses së Kos
Ylli Sallahi, ylli i ri i Bayern Njëri prej talentëve më të mëdhenj të Austrisë, siç është vlerësuar Sallahi, është futur në listën e lojtarëve të Bayer
Nedime Sallahi s'është më në rradhët e PDSH Këshilltarja e komunës së Bërvenicës, Nedime Sallahi nuk është më në rradhët e Partisë Demokratike Shqiptare. Kjo e fund