999 rezultate për

sallĂ

Izmir Smajlaj "sulltan" në Stamboll, kampion i Ballkanit në salla të mbyllura (VIDEO) Izmir Smajlaj kampion i Ballkanit në kërcim së gjati në sallat e mbyllura. Atleti shkodran ka dominuar garën në kryeqyte
Dëbohet nga Italia biznesmeni shqiptar, ish-pronar i klubit italian Policia e Breshas, ka dëbuar nga Italia biznesmenin shqiptar, Gëzim Sallaku, ish-pronar i skuadrës italiane të Darfo.
Salla plot me njerëz me maska, Rama krah Erdoganit thyen rregullat (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një takim zyrtar në Turqi, ku po nënshkruhen disa marrëveshje ndërshtetë
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
U zunë se kush do ta grinte sallatën, vëllai qëllon motrën me thikë në familjen shqiptare Ditët e fundit të vitit por edhe nisja e vitit të ri nuk ka qenë e lehtë për shqiptarët. Kështu një ngjarje e rëndë k
Harrojeni mishin dhe sallatën ruse: 6 pjata për një super darkë më 31 dhjetor (FOTO LAJM) Fjalia pas çdo darke të Vitit të Ri është: "Vitin tjetër nuk ka asnjë shans të gatuajmë kaq shumë!" Kaq ishte dhe histor
Tërmeti i fuqishëm në Kroaci: Shkundet Parlamenti, deputetët nxitojnë të dalin nga salla (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 6.3 të shkallës rihter ka goditur Kroacinë ditën e sotme ndërsa lëkundja është ndjerë edhe në It
Sallata që zbukuron tavolinën e Krishtlindjeve Një sllatë e bukur për t’u parë sepse është e kompozuar me ngjyrat e Krishtlindjeve, është e shijshme dhe bashkon disa s
"Burri i infektuar, gruaja jo": Mjeku shpjegon misterin shkencor Mjeku shqiptar në Spanjë, Kita Sallabanda, thotë se qeveritë dështuan për të marrë masa për përballimin e pandemisë së k
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
Pamjet po bëjnë xhiron e botës: Arratisje spektakolare nga salla e gjyqit, polici fluturon mbi shkallë por e pëson keq (VIDEO) Një burrë i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit. Në mënyrë spekt
"O shqipe që fluturoni me sallata e zarzavate", Rama flet për zgjerimin e Greqisë në detin Jon Ditët e fundit është hapur debati i zgjerimit të Greqisë me 12 milje në detin Jon. Teksa është përplasur me Gjuzin, R
Të shtënat në Shtëpinë e Bardhë, Trump nxirret me urgjencë nga konferenca për shtyp Presidenti amerikan, Donald Trump u nxorr befasisht nga salla e konferencës së shtypit së Shtëpisë së Bardhë, pak pasi p
Zbulohen dokumentet, kur Stalini i dhuronte Enver Hoxhës sallam e havjar Pak ditë pas takimit në Moskë me Stalinin (23 mars 1949), Enver Hoxha ka realizoi një ceremoni të pazakontë në dhomën e
Përplasje në Kuvend, Gashi i LDK-së kërkon përjashtimin e deputetit të VV Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, në seancës e sotme e ka quajtur qeverinë e Avdullah Hotit “qeveri koti”
Shkrin dhjamin dhe detoksikon sistemin tretës, dieta 3 ditore me qershi Të varfëra në yndyrna, të pasura në ujë, qershitë përfaqësojnë një ushqim që ndikon në rënien në peshë (ndryshe nga çfar
Skandaloze! Si përdoren pesticide të ndaluara e të rrezikshme për mishin, sallamin e frutat Kamera e fshehtë e emisionit “Stop”, zbuloi se si përdoren pesticidet e ndaluara e të dëmshme për shëndetin në spërkatj
Pse njerëzit janë lodhur nga kjo foto klishe? (FOTO LAJM) Teksa lundroni në Internet nuk ka shans që të mos ndesheni me ndonjë foto të tipit ku një grua që mban sallatën në dorë,
Kjo është receta e vetme e sallatës Cezar në kushte shtëpie Përbërësit për 2 persona: sallatë jeshile 4 feta gjoks geli të prera në kubikë 2 feta bukë të fortë (e ndenjur), e prerë
Nis seanca e Kuvendit në Kosovë, Osmani: Salla është e pasigurtë Ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës për votimin e buxhetit për vitin 2020. Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka fo