999 rezultate për

salihaj

Salihaj: Nuk do të jem i pranishëm kur do votohet Thaçi për president (VIDEO) Deputeti i LDK-së, Adem Salihaj i ftuar në emisionin “Rrokum Roll” në TV Rrokum ka thënë serish se nuk do të marrë pjesë
As Salihaj nuk do të jetë në seancë kur votohet Thaçi për president Sipas marrëveshjes së koalicionit PDK-LDK, kandidati për president Hashim Thaçit, po vazhdon t'i ngushtohet kuorumi, për
Deputeti i LDK-së prezanton familjen (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Adem Salihaj, ka publikuar disa foto në rrjetet sociale të familjes së tij, shtatë anëta
Salihaj: Specialja nuk do t'i hetojë vrasjet e pasluftës Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Adem Salihaj ka pohuar dhe njëherë se votën e tij për president të Koso
Salihaj: Kazinotë si kërpudhat mbas shiut, të mbyllen Në seancën e sotme të Kuvendit, deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Adem Salihaj e ka ngritur çështjen e kazinove,
Deputetët kundër Mustafës: Përjetë kundër PDK-së Deputetët Adem Salihaj, Anton Quni, Fatmir Rexhepi, Vjosa Osmani, Arben Gashi, Armend Zemaj, Doruntinë Maloku e Alma Lam
Ndodh edhe kjo: Ish-zv.kryeministri emërohet Drejtor i Stacionit të Autobusëve në Ferizaj Adem Salihaj, ish-Zëvendëskryeministër i Kosovës dhe i konsideruar si një prej njerëzve më me influencë në Kosovë, ka pë
AAK: Skandalet serike, arsye për dështimin e sistemit arsimor në Kosovë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës konsideron se sistemi arsimor në Kosovë po dështon përditë e më shumë, që prej instituc
LDK Ferizaj, largohet Adem Salihaj Adem Salihaj është larguar nga posti i kryetarit të Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Ferizaj. Kjo është bërë e
Salihajt dhe Belës i kushton humbja Humbja në garën për kryetar të Komunës, Adem Salihajt e Sahit Belës do t`u kushtojë me humbjen e posteve në udhëheqëse n
Salihaj: Nuk priten ditë të mira për Ferizajn Një ditë pas humbjes së garës për Kryetar komune në Ferizaj, Adem Salihaj nga Lidhja Demokratike e Kosovës, flet për ars
MASHT nis informimin mbi organizimin e maturës shtetërore Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka nisur shpërndarjen fletëpalosjeve me sqarime bazë, për mënyrën e organ
Adem Salihaj jep doreheqjen si nenkryetar i LDD-se Adem Salihaj sot ka njoftuar se ka dhënë dorëheqjen nga posti i nënkryetarit të Lidhjes Demokra
Zëvendëskryeministri Salihaj tha se Kosova ëshstë një shtet të ri që po formohet në Evro Zëvendëskryeministri i Kosovës, Adem Salihaj, dhe ministratë kosovarë dhe kryatri i komunës së Prishtinës, Ismet Beqiri,