999 rezultate për

salih

Bayerni konfirmon largimin e Alabas, Interi dhe Juventusi duan austriakun Hasan Salihamidzic zbulon se objektivi i Interit dhe Juventusit, David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich pasi klu
Salihi flet për gjendjen e Kombëtares: Reja nuk bën eksperimente, kjo është arsyeja pse nuk shënojmë Hamdi Salihi, asistenti i Edi Rejas në pankinën e përfaqësues shqiptare të futbollit, insiston se pavarësisht ndryshimev
Reagon familja e aktivistit të vrarë të LDK-së: Arrestimi i Salih Mustafës, lajm i mirë Një profil në rrjetin social ‘Facebook’ me emrin e Haki Imerit që besohet se menaxhohet nga familjarë të të ndjerit ka r
Arrestohet ish-shefi i inteligjencës së FSK-së, Salih Mustafa niset drejt Hagës Salih Mustafa, ish-shef i inteligjencës së FSK-së dhe ish-eprori i UÇK-së në zonën Operative të Llapit, i cili e ka drej
A duhet të japë dorëheqje Thaçi nga detyra e presidentit? Ja çfarë thonë analistët Pas publikimit të aktakuzës të pakonfirmuar nga Gjykata Speciale, ku përmenden emrat e presidentit Hashim Thaçi dhe kreu
Përmirësohen raportet, Bayern dhe Neuer afër marrëveshjes Drejtori sportiv i Bayern, Hasan Salihamidzic, ka dhënë disa komente mbi planet e bavarezëve për merkaton e verës. Nj
Qazim Laçi shënon supergolin identik si Hamdi Salihi (VIDEO) Futbollisti shqiptar, Qazim Laçi po vazhdon të tregojë formën e tij të shkëlqyer edhe në Ligën e 2-të franceze. Laçi
Salihi: Përgjegjësi dhe fat të punoj me Reyan Hamdi Salihi e ka mbyllur me futbollin e luajtur, por do të mbetet në të njëjtën botë. I pëlqen ta trajnojë dhe e nis me
Jonuz Salihaj akuzon Ahmet Isufin se i kërkoi favore për punësim Këtë të mërkure në Frontal i ftuar ishte Jonuz Salihu, i cili gjatë ditës dha dorëheqje nga AAK. Salihu ka hedhur aku
U përfol se Bayern kishte gati 50 milion euro për yllin e Seria A, Salihamidzic e lë pezull Të dielën në Gjermani u raportuar se Bayern Munich kishte bërë gati një ofertë prej 50 milionë euro për të marrë shërbim
Salihi "var këpucët në gozhdë", 52 minuta në ndeshjen e lamtumirës Për çdo sportist vjen një moment kur duhet të thotë mjaft dhe të lërë karrierën e tij. E shtuna ishte dita e sulmuesit s
Hamdi Salihi mbyll karrierën si futbollist por mbetet në futboll Hamdi Salihi i jep fund karrierës në futbollin e luajtur. Ky është lajmi që ka dhënë sot ish-bomberi i kombëtares, me 11
Bayerni gati të rinovojë me sulmuesin kryesor Megjithëse Bayern Munich ka nisur procesin e rinimit të skuadrës, klubi gjerman kërkon të rinovojë kontratën e Robert Le
“Jam i dashuruar me gruan time dhe jo me Hudson-Odoi” Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamidzic, ka mohuar ato që tha kryetari i klubit, Karl-Heinz Rummenigge, se
Ish-deputeti: Ky është vendi ku u takua Rama me Vuçiçin për ndarjen e Kosovës Ish-deputeti i Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, thotë se, dialogu i Kosovës me Serbin
Salihamidzic: Jemi në bisedime me Chelsean për Hudson-Odoi Bayern Munich është në “bisedime” me Chelsan për Callum Hudson-Odoi. Megjithatë, drejtori sportiv i Bayernin, Hasan S
Zyrtari i LDK-së: Argatë të PDK-së po bllokojnë koalicionin me VV-në Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosoves, Adem Salihaj përmes një postimi në facebook ka reaguar pas deklaratës së
Jadon Sancho refuzoi Bayernin për Dortmundin Sipas drejtorit sportiv të Bayern Munich, Hasan Salihamidzic, Jadon Sancho kishte refezuar bavarezët për Borussia Dortmu
E rëndë te Bayern Munich, Ribery godet me shuplakë gazetarin Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pas humbjes së Bayern Munich nga Borussia Dortmundi të shtunën. Sipas
Aktorit tek Ezel i vdes bashkëshortja (FOTO LAJM) Seriali "Ezel" ka qenë ndër më të ndjekurit vite më parë kur u transmetua në Shqipëri e me siguri e mbani mend aktorin S