999 rezultate për

salianji

Salianji nxjerr provën e re: Si u falsifikua zëri i Agron Xhafajt Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji publikon fakte të reja, sipas tij, të falsifikimit të zërit të Agron Xhafajt, vëllait
Rama çitjanet, Salianji tutat: Alesia Bami e "kap ngushtë" ish-deputetin (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Ba
Salianji-Klosit: Ke frikë të përballesh me krimin, o babagjysh krimi Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji i ftuar në emisionin “360 Gradë” është përfshirë në debat me ish-kreun e SHISH, Fa
"BABALE"/ Salianji: Si më ra në dorë përgjimi, Alizotin e njeh Edi Rama Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka dëshmuar sot në Gjykatë për dosjen “Babale”. Ai shprehet se përgjimi ka rënë në d
Pas Salianjit përgjigjet Grida Duma: A duhen të rikthehen të larguarit në PD? Gjatë një interviste për ABC News, Duma deklaron se Partia Demokratike mund të vijë në pushtet përmes një procesi të koo
A duhet të rikthehet Topalli në PD? Salianji befason me përgjigjen Largimi i disa figurave të rëndësishme nga Partia Demokratike solli zhgënjim mes demokratëve por edhe në elektoratin e s
Receta e Dumës për politikën, me çfarë e krahason kryeministrin dhe Salianjin (FOTO LAJM) Politikania Grida Duma e ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë” është vendosur para një pyetësori se me çfarë pjatash apo
“Pushtimi” i bashkive, Salianji: S’tërhiqemi nga kauza e zgjedhjeve, kam derdhur dhe lot Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji tha në nëse opozita nuk tërhiqet nga kauza e saj. Në një intervistë për RTV Ora, S
Njohja e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, përfundon seanca ky është vendimi i Gjykatës Ka përfunduar pas 2 orësh shqyrtim seanca për kryebashkiakun e Vaut të Dejës, Mark Babanit. Gjatë zhvillimit të gjyqi
Protesta e 8 korrikut, Salianji: Dimë vetëm që pjesëmarrja do jetë e madhështore sh-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i futar në studion e lajmeve të Fax News ku deklaroi se nëse kër
Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht
Rama drejt Pogradecit, Balliu e Salianji i zënë “pritë” me domate (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në orën 16:30 ka mbyllur takimin elektoral në Pustec ku prezantoi kandidatin minoritar për bashkin
Kujdes me mua se t'i heq pantallonat! Salianji debaton me drejtuesin e policisë Mbështetësit e Partisë Demokratike, të udhëhequr nga ish-deputetët Ervin Salianji dhe Endrit Braimllari kanë bllokuar rr
Salianji i kthehet keq Vasilit: Rol gay kishe (VIDEO) Një debat me pullë të kuqe është zhvilluar mbrëmjen e djeshme mes ish-deputetit democrat Ervin Salianji dhe aktorit Laer
Gjyq me deputeten PS, Salianji: Kompania e bashkëshortit ka rilindur nga 0 në 3 mld lekë Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji është paraqitur sërisht ditën e sotme Au ka ngritur akuzat ndaj deputetes së PS Kl
"Të lumtë dora", çfarë po ndodh në Facebook-un e Salianjit pas sherrit me Gjonin (FOTO LAJM) Në të gjithë mediat shqiptare u përfol për sherrin që ndodhi mbrëmë pas një emisioni televizv mes Ralf Gjonit dhe Ervin
U qëllua me shuplakë nga Salianji, reagon Ralf Gjoni Mbrëmjen e djehsme në një emision televiziv, tensionet e një debati në sudio mes ish-deputetit të PD-së Ervin Salinji dh
Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
DETAJET/ E qëlloi me shuplakë, si nisi sherri mes Salianjit dhe Gjonit? (VIDEO) Ka degjeneruar në përplasje fizike debati mes ish-deputetit të Partisë Demokratike Ervin Salianji dhe deputetit të LSI-s
Plas grushti në Top Channel, rrihen Ervin Salianji dhe Ralf Gjoni Nga një zënkë gjatë debatit në studio dy politikanët i kanë vazhduar më tej hesapet duke u grushtuar me njëri tjetrin.