999 rezultate për

saliaj

Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
I rrahën nënën 61-vjeçare, del para Gjykatës vrasësi Mbërrin në Gjykatën e Fierit Aliond Saliaj, autori i ngjarjes se rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Patos të Fierit.
"Përdhunimin e mamit nuk na e ka thënë ekspertiza", djali i Dritës tregon si e mori vesh krimin Miklovan Saliaj, djali i 50 vjeccares që u përdhunua dhe u vra mizorisht nga tre të rinjtë rrëfeu në studion e emisionit
Dhunohet barbarisht brenda burgut 26 vjeçari që përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn 50 vjeçarja Drita Saliaj pati fatin tragjik, të përdhunohej, masakrohej e mbytej nga tre të rinjtë, një prej të cilëve i
Përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn, babai kërkon dënim me vdekje për të birin 26 vjecari Ervis Zotaj është një nga personat që mori pjesë në vrasjen dhe hedhjen në rezervuar të Drita Slaiajt në gjir
"Do të futemi në vëllavrasje", motra e Drita Saliajt kërkon drejtësi Vrasja makabre e Drita Saliaj nga nipi i saj bashkë me dy adoleshentë të tjerë ka tronditur Mallakastrën. Motra e të
MAKABRE/ Zbardhet dosja: Drita Saliajn e përdhunuan dhe më pas e mbytën Detaje të reja janë zbuluar nga dosja e prokurorisë për ngjarjen e Mallakastrës ku u vra në mënyrë barbare Drita Saliaj,
Nipi i ekzekutoi gruan, bashkëshorti emigrant rrëfen momentin kur e pa në morg (VIDEO) Një ngjarje makabër ka tronditur opinion publik në ditët e para të vitit 2020. Drita Saliaj, 50 vjeçe, mbeti e vrarë gja
"Nuk e kam bërë unë", flasin të rinjtë që torturuan dhe vranë gruan në Mallkastër Tre të rinjtë të cilët grabiën shtëpinë dhe vranë Drita Saliajn në Mallakastër janë lënë në burg nga Gjykata. Ngjarja
Torturuan dhe hodhën në rezervuar Drita Saliajn, gjykata jep vendimin për tre të rinjtë Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë e akuzuar për vrasjen e Drita Saliajt mbrëmjen e 5 janarit në fshatin Gjerbës të M
Prindërit mohojnë djalin që vrau Drita Saliajn: Silleni në fshat ta pushkatojmë vetë Familjarët e Ervis Zotos, të riut të akuzuar se bashkë me dy shokë të tjerë vrau Drita Saliajn kanë folur në dyert e gjy
Kunati i Drita Saliajt: Nipi të varet, dua drejtësi! Tre adoleshentët kanë pranuar vrasjen e 50 vjeçares në Mallakastër, duke u shprehur se situata u ka dalë jashtë kontroll
Tronditi Mallakastrën, nipi i 50-vjeçares përlotet gjatë dëshmisë dhe pranon krimin “Neve donim vetëm të merrnim paratë. Ajo më njohu dhe filloi të bërtiste, duke na trembur se mund ta na gjente Policia b
Të vegjël por kriminelë: Kush janë të rinjtë që masakruan gruan në Mallakastër Drita Saliaj është vrarë në mënyrë makabre ditën e 5 janarit në Mallakastër nga nipi 17 vjeçar i bashkëshortit të saj.
Flet kunati i viktimës: 50 vjeçarja i shërbeu kafe nipit të burrit para se t'a vriste Kunati i 50 vjeçare Drita Saliaj që u gjet e vrarë pasditen e sotme në fshatin Gjerbës të Mallakastrës, ka treguar detaj
Flet kunata e gruas së masakruar në Mallakastër: Të zhduken si fis! Mjaftoni Saliaji, kunata e viktimës Drita Saliaji, e cila u mbyt nga nipi i burrit të saj i ka bërë apel shtetit që të v
"Donin lekët e lopëve", arsyeja pse nipi me shokët u futën për të vjedhur 50-vjeçaren Detaje të tjera janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi Mallakastrën në 5 janar, ku pas 2 ditësh u gjet e pajetë Dri
E BUJSHME/ Dinamo gjen sponsor, tani në duart e italianëve Ndryshime rrënjë sore te Dinamo. Drejtuesit e klubit kryeqytetas kanë gjetur sponsorë të rinj, të cilët vijnë nga Italia
Probleme me pronat, biznesmenin në Fier tentojnë t'a djegin me benzinë (VIDEO) Një tragjedi është shmangur mbrëmjen e kaluar në Fier. Persona të panjohur i kanë vënë flakën shtëpisë së biznesmenit Il
“Hashash sa të doni”, 3 persona arrestohen në flagrancë 3 persona kanë përfunduar në prangat e policisë pasi kanë tentuar që të shesin 50 kg kanabis. Ngjarja është regjistru