999 rezultate për

sali

Sali Lushaj rrëfen momentet e fundit të Azemit: Berishës i shkonte loti kokërr për Hajdarin Sali Lushaj, ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, ka folur për vrasjen e Azem Hajdarit dhe rigjykimin e kësaj
Rrëfimi i plotë i Sali Lushës: E vërteta e kasetës së babait të Fatmir Haklajt! Për Sali Lushajn, personin e fundit që e ka takuar për së gjalli Azem Hajdarin, rigjykimi i kësaj çështjeje është një fa
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Sali Berisha: Bellanicën po e përdor Serbia kundër Bashës Ish-kryeministri, Sali Berisha i cilësoi si haluçinante deklaratat e Milaim Bellanicës, se ia kishte dorëzuar Lulzim Bas
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Ndërron jetë bilbili i këngës popullore Është ndarë nga jeta në moshën 85 vjeçare bilbili i këngës popullore, Sali Brari. Lamtumirë – Bilbilit të këngës p
Sali Berisha: 1200 vdekje nga Covid në 3 muaj, jemi më keq se çdo vend Ish-kryeministri Sali Berisha, tha se nuk komenton deklaratat e Edi Ramës për opozitën dhe pandeminë. Por ai tha se qeve
Rama i qan hallin Balliut e Salianjit e akuzon Bashën se po i heq "qafe" Pas videomesazhit të kryedemokratit, Lulzim Basha i cili i bëri thirrje Ramës që të zbatojë planin e PD për menaxhimin e
Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
Rama i kërkon llogari Bashës, Metës dhe Bashës: Çfarë do të thoni për Raportin e Dick Martit? Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetet sociale i është drejtuar me pyetje , ish-kryeministrit Sali Berisha,
Vrasja e Azem Hajdarit, merret vendimi për Sali Berishën si dëshmitar Prokuroria i ka dorëzuar gjykatës shkresat e adresave të shumicës së dëshmitarëve që priten të thirren për të dëshmuar n
Bayerni konfirmon largimin e Alabas, Interi dhe Juventusi duan austriakun Hasan Salihamidzic zbulon se objektivi i Interit dhe Juventusit, David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich pasi klu
"Mendoja se djali do më gjente të vdekur në dhomë", flet gruaja që ka 230 ditë me shenja të COVID-19 Një 42-vjeçare në Spanjë thotë që ndjen simptomat e koronavirusit që prej muajit Mars, kur nisën edhe rastet e para me C
E skualifikuan nga lista e kandidatëve për deputet, Salianji: Nuk heq dorë nga PD! "Unë me PD-në jam bashkuar në opozitë, jam përplasur ballazi me qeverinë dhe në PD kam qenë dhe do të jem, e do të jap k
Jozefina Topalli me parti të re, reagon për herë të parë Sali Berisha Ish-Kryeministri Sali Berisha i ftuar në emsionin “Aktualitet” , ka komentuar për herë të parë krijimin e partive të rej
Lidhje me zyrtarë të lartë, arrestohet vrasësi serial në Vlorë? Ditën e sotme policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas në Kropisht të Vlorës, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu
U la jashtë garës për deputet, reagon Salianji dhe i bën thirrje të fortë Bashës "Unë nuk kam përfituar dhe as jam konsumuar në pushtet. Kam sakrifikuar e investuar fort në betejën opozitare..." I
ZYRTARE/ Salianji jashtë Kuvendit! Del lista e plotë, kush janë 13 demokratët që u skualifikuan nga gara Periudha e punës së Komisionit, e ndarë në 3 faza, zgjati nga data 3 Gusht deri në 22 Tetor 2020. Në emër të Kryesisë së
Nga Ervin Salianji te Tritan Shehu, cilët demokratë u përjashtuan nga gara për deputetë Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë pranë Partisë Demokratike ka përmbyllur procesin për përzgjedhjen e e
E porsalindura infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi fo