999 rezultate për

sali

Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti
Ervin Salianji mohon identitetin: Nuk jam une Ervini (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka gjetur vend për të bërë ironi me Fatmir Xhafajn dhe vëllain e tij duke nxjerr një le
Vrau foshnjën e porsalindur në Greqi, zbulohen fotot e 19-vjeçares shqiptare (FOTO LAJM) Foto të pacensuaruara të fytyrës së vajzës 19-vjeçare shqiptare të arrestuar se vrau foshnjën e vet të porsalindur janë
Nxorrën audio-përgjjimin e Xhafajt, 3 demokratët përfundojnë në prokurori Alibeaj, Salianji dhe eksperti i drejtësisë pranë PD-së Gazment Bardhi, janë thirrur në Prokurori. Kjo thirrje vjen v
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
19 vjeçarja mbyti fëmijën e porsalindur, flet shoqja e saj Një vajzë e re shqiptare dhe nëna e saj janë arrestuar sot në Athinë pas një krimi të tmerrshëm që kanë kryer. 19-vje
Salihi shënon sërisht, Nojshtadi shpreson tek ngjitja në ligën e parë Uiner Nojshtad arriti një tjetër fitore në ligën e dytë austriake, me shifrat 2-1 në shtëpi përballë Kapfenbergut, dhe p
DOKUMENTAT/ Vëllai i Xhafajt ka ndryshuar emrin për t'i shpëtuar ligjit (FOTO LAJM) Dënimi me 7.2 vite burg i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka tronditur themelet e politikës shqiptare.
Alo! Jam Sali Berisha: Çfarë bëri Rama sot që na kujtoi qeverisjen e PD-së (VIDEO) Kryeministri Rama ka publikuar në faqen e tij të Facebook-ut historinë e një qytetari nga Laçi që ankohej për ilaçet e t
Fundi i Sali Berishës? 16 akuzat "bombë" që do shpërthejë Izet Haxhia Mbrëmjen e kaluar në Shqipëri ka ardhur Izet Haxhia, ish-truproja e Sali Berishës dhe i akuzuari për vrasjen e Azem Hajd
A ndikoi tek Erdogan për të sjellë me urgjencë në Shqipëri Haxhian? Flet Rama Ditën e djeshme nën masa të rrepta sigurie u ekstradua nga Turqia Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës. Ardhja e
Si po e kërnon hapur Rama-Berishën me Izet Haxhinë Izet Haxhia rikthehet në Shqipëri 19 vjet pasi u largua ndërkohë emri i tij përflitej publikisht si pjesëmarrës në vrasj
Rama përgadit fundin e Berishës? Kërkon me urgjencë Haxhian në Shqipëri Në Ambasadën e Shqipërisë në Ankara ka mbërritur shkresa e Ministrisë së Drejtësisë ku kërkohet ekstradimi i Izet Haxhis
Deputeti i PS-së i del në mbrojtje Tahirit: S’i ndodh asgjë pa u arrestuar Berisha Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe i ka dalë publikisht në mbrojtje Saimir Tahirit duke u shprehur i bindur se
Balla i përgjigjet Berishës: Je një plak i çmendur Pas akuzave të Berishës së Balla e kishte aksidentuar personin pranë të cilit dukej në fotografitë e publikuara, ka reag
Salihi hero, shënon super gol në sekondën e fundit (VIDEO) Hamdi Salihi ka shënuar gol në sekondën e fundit në ndeshjen kundër FAC Wiene, të cilën ekipi i tij Neustad e fitoi 1-0.
Probleme me pronat, biznesmenin në Fier tentojnë t'a djegin me benzinë (VIDEO) Një tragjedi është shmangur mbrëmjen e kaluar në Fier. Persona të panjohur i kanë vënë flakën shtëpisë së biznesmenit Il
Një foshnje e porsalindur gjendet në një kosh plehrash (FOTO LAJM) Një foshnje e porsalindur e seksit femër u gjet nga punonjësit e pastrimit në një kosh plehrash në lagjen Esenyurt të St
Tahiri nuk është më deputet, reagon Sali Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dorëzimit të mandatit të deputetit ish-ministri Saimir Tahiri. Duke për
Arrestohet Sali Berisha! "Kaubojsi" bie pre e Fake News (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka shpërndarë një lajm të rremë në faqen e tij të Instagramit sipas të cilit gjatë natës së m