999 rezultate për

salah

Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
Nga Ronaldo deri te Salah, 15 lëndimet më pikëlluese në histori të futbollit Lëndimet janë pjesa më e hidhur e futbollit, pasi shumë lojtarëve në kulmin e karrierës u kanë prishur planet. Ndër v
Salah nuk harron të ndihmojë, dhuron mijëra ton ushqime për vendlindjen Futbollisti egjiptian, Mohamed Salah ka dhuruar mijëra ton me ushqime për banorët e vendlindjes së tij, për të ndihmuar
Lajm i keq për Liverpool, Salah mund t‘i mungojë për një kohë të gjatë fushës Liverpuli rrezikon që të humbasë për katër muaj shërbimet e Mohamed Salahut sezonin e ardhshëm, nëse Lojërat Olimpike të
Reali gati të thyejë rekordin e klubit, ofron shumë marramendëse për Salah Reali i Madridit po mendon seriozisht për të përfurcuar sulmin nga sezoni i ardhshëm edhe pse këtë sezon shpenzoi jo pak
Legjenda e Liverpoolit: Disa nuk ja dinë vlerën Salah Lengjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për sulmuesin e "the reds", Mohamed Salah. Sipas ish-mbrojtësit, s
Salah do të luaj në Lojërat Olim[ike, "trembet" Klopp Sulmuesi i Liverpool Mohammed Salah është futbollisti kryesor i kombëtares së Egjiptit, por jo të gjithë janë të lumtur
Mohamed Salah thyen rekordin e Luis Suarez Liverpool fitoi bindshëm ndaj Southampton duke shënuar plot 4 gola. Dy golat i shënoi Mohamed Salah që shkon në kuotë
Salah jep lajmin e madh (VIDEO) Paraqitjet dhe golat e Mohamed Salah me fanellën e Liverpoolit nuk kalojnë pa u vënë re dhe Muzeu i Dyllit i Madame Tuss
Salah tregon pse festoi si i çmendur golin kundër Manchester United Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të
Salah parakalon dy ish-yjet e mëdhenj të Liverpool Me dy golat e shënuar sot, Salah i dhuroi fitoren ekipit të tij, Liverpoolit. Ndërsa gjithashtu rrëzoi nga “froni” Su
Liverpool i "kurdisur", siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore në udhëtim ndaj Bournemouth me rezultat bindës 0:3. Ishte Chamberlain ai që realizoi i pa
Salah shënon golin e tretë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Bournemouthit, e cila po zhvillohet për mom
Lojtari Afrikan i Vitit, Salah, Mane dhe Aubameyang në garë Mohamed Salah synon të zgjedhjet për herë të tretë radhazi Lojtari i Vitit nga Afrika, pasi është emëruar në listën e ng
Lajme jo të mira nga Egjipti për Liverpool, dëmtohet Salah Liverpooli ka marr një lajm të keq nga Egjipti. Ylli i skuadrës, Mohamed Salah ka pësuar një lëndim dhe është tërhequ
Mane flet për Salah: Eshtë golashënues i çmendur! Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, ka folur për raportet me Mohamed Salahun. Kohë e fundit marrëdhëniet midis tyre i
Reali i vihet pas Salah, ka gati 130 milion euro Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit
Super Liverpool, përmbys rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Pasi pjesa e parë u mbyll në avantazhin minimal të Tottenham, e dyta është e gjitha për Liverpool. Fillimisht barazoi
Formacionet zyrtare: Liverpool-Tottenham, Shaqiri nga stoli Liverpool dhe Tottenham do të përplasin brirët në orën 17:30, për javën e 12 të Premier League. Të dyja skuadrat vij
Kundër Salah, lojtarët e Egjiptin kërkojnë ti hiqet shiriti kapitenit Probleme te kombëtarja e Egjiptit. Sipas spanjolles AS, disa lojtarë të përfaqësueses kanë mbetur të pakënaqur nga ve