999 rezultate për

salah

Salah pozon përkrah modeles së njohur (VIDEO) Mohamed Salah ka zënë ballinën e këtij muaji të revistës “GQ”, duke pozuar krah modeles Alessandra Ambrosio në botimin p
Interi kërkon Salah, i gatshëm ta paguajë 18 milion euro në sezon (FOTO LAJM) Inter raportohet se është vendosur të rivalizojë Real Madridin në garën për të transferuar "yllin" e Liverpoolit, Mohame
Egjipti merr vendim të rëndë për Salah Raportet mes Federatës egjiptiane dhe Momo Salah janë të "ngrira" dhe në pikën më të ulët të tyre. Ylli i Liverpool e nd
Sherri me Salah, flet Mane: Gjëra që ndodhin në futboll, jemi shokë të mirë Sulmuesi i Liverpool-it, Sadio Mane ka folur për sherrin që bëri me Mohamed Salah. Afrikani ishte pjesë e një konfere
Mane sqaron incidentin me Salah (VIDEO) Sulmuesi i Liverpool-it, Sadio Mane, ka komentuar për herë të parë përplasjen që pati me Mo Salah. Afrikani ishte pjesë
Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Klopp dhe Salah kthejnë në traditë, përqafim në tunel para çdo ndeshjeje (VIDEO) Jurgen Klopp dhe Mohamed Salah e kanë një traditë, ku përqafohen para çdo fillimi të ndeshjes. Dyshja kanë një marrë
Mane sqaron sherrin me Salah në fund të ndeshjes Sadio Mane këmbëngul se zënka mes tij me Mohamed Salah është harruar dy javë pas tërbimit të tij të egër në përfundim të
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
Grindja me Mane, Salah zgjedh video-n që po bën xhiron e botës për tu pajtuar me shokun e skuadrës (VIDEO) Video-ja e dy fëmijëve që përqafohen me shumë dashuri me njëri-tjetrin, pasi kishin dy ditë pa u takuar bëri xhiron e rr
Ish-trajneri i Basel: Xhaka, një lider i lindur. Ishte më i mirë se Salah dhe Shaqiri Ish-trajneri i Basel, Heiko Vogel, beson se Granit Xhaka ishte lojtari më i mirë që pa në ish-skuadrën e tij, duke tejka
Shaqiri në stol, Salah shkatërron Arsenalin (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore të rëndësishme ndaj Arsenalit me rezultat 3:1. Serinë e golave e hapi Joel Matip me një g
Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol! Mohamed Salah është i papërmbajtshëm. Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit
Salah akuzon VAR-in: Më i drejtë se ç’duhet, humb pasioni për futbollin Përdorimi i teknologjisë në futboll (sistemi VAR) ishte një nga vendimet më të guximshme të marra nga institucionet më t
Thyen hundën duke ndjekur pas një idhull, ja çfarë ka ndodhur me 11 vjeçarin Të shtunën, “Faraoni” po udhëtonte me automjetin e tij personal nëpër rrugët e Liverpool-it, duke iu gëzuar fitores së p
Salah e nis me këmbë të mbarë sezonin, shënon golin e dytë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli është duke e mposhtur 2-0 Norwich Cityn në “Anfield” Ka startuar Premierliga. Në ndeshjen hapëse për sezon
Liverpool kalon në avantazh fal një autogoli (VIDEO) Vetëm 9 minuta pasi ka filluar ndeshja e Liverpoolit kundër Norwich, Hanley ka shënuar gol në portën e tij. Kurse n
Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje. Egjipt
Plas te Egjipti i Salah, shkarkohet trajneri dhe presidenti i Federatës Egjipti u mund mbrëmjen e djeshme me rezultatin 0-1 nga Afrika e Jugut, duke i dhënë lamtumirën Kupës së Kombeve të Afri