Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

sala

Flet nëna e Sala: Ndjej trishtim dhe dhimbje që do të zgjasë përjetë Dy muaj kanë kaluar që nga rrëzimi i avionit në kanalin anglez që i kushtoi jetën e Emiliano Sala dhe pilotiti të tij.
1 gol në 2 muaj, Van Dijk i del në mbrojtje Salah Mohamed Salah do të fillojë të shënojë shpejt, për t’i ndihmuar të tijtë në sfidën e titullit të Premier League. Kështu
Salah: Liga e Kampioneve është prestigjoze, por ëndrra e qytetit është Premier League Mohamed Salah thotë se është i gatshëm të sakrifikojë ëndrrën e Ligës së Kampionëve për të ndihmuar Liverpoolin të fitoj
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Ka harruar golin, Klopp i del në mbrojte Salah Mohamed Salah po kalon një krizë të thellë teksa ka shënuar 1 gol në 7 ndeshjet e fundit duke u kritikuar kohët e fundit
Kryetari Bashkisë së Milanos: Icardin e dua në fushë në derbi Kryetari i Bashkisë së Milanos, Guiseppe Sala është i njohur si tifoz i Interit, shkruan Albeu.com Ai ka folur në “Ra
Vdekja tragjike e Emiliano Sala, vërshojnë akuza të rënda drejt klubit anglez Pas vdekjes në mënyrë tragjike të Emiliano Sala, në aksidentin me avion, disa prapaskena të reja i zbulon ish-agjenti i
Shaqiri e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Liverpool - Watford Liverpool do të luaj sonte ndaj Watford në "Anfield Road". Djemtë e Kloppit duan fitoren sonte për të vazhduar drejt
Nuk mori pagesën për Sala, Nantes dërgon në FIFA Cardiffin Emiliano Sala u zhduk mbrëmjen e 21 janarit në një aksident ajror ndërsa po fluturonte në kanalin e La Manshit, për të m
Publikohen foto të reja nga avioni i Salas në fund të detit (FOTO LAJM) Emiliano Sala është varrosur ditë më parë në Argjentinë, ndërsa trupi i pilotit, David Ibbotson, nuk është gjetur ende.
E FUNDIT / Dalin të pathënat e aksidentit që vrau Emiliano Salan-n Raporti, i publikuar ditën e sotme në orën 14:00 nga Dega e Hetimeve të Aksidenteve Ajrore, përmban vetëm informacione p
Familja e Emiliano Sala mund të humbasë 700 mijë prej skuadrës së Cardiff Cityt Familja e Emiliano Salas mund të mos i marrë afër 700 mijë euro si kompensim për vdekjen e futbollistit, për shkak të nj
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Kushëriri i Emiliano Sala: Ai u vra, u detyrua të fluturonte me atë aeroplan Të shtunën në Sante Fe në Argjentinë, i është dhënë lamtumira e fundit Emiliano Sala, lojtarit që gjeti vdekjen derisa p
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të
Cardiff refuzon ta paguajë shumën e transferimit te Nantes për Emiliano Sala Cardiff City është konsultuar me klubet e tjera nga Premier League për të ndjekur rrugën ligjore rreth shumës së transfe
Emiliano Sala përcillet për në banesën e fundit (VIDEO) Ditën e shtunë është përcjell për në banesën e fundit futbollisti Emiliano Sala, që humbi jetën tragjikisht në një aksid
Kushëriri i Sala: Ata e vranë Emilianon Kushëriri i Emiliano Salas beson se nëse do të i ishte kushtuar më shumë kujdes organizimit të udhëtimit të futbollistit
Salari: Vinicius është e ardhmja e Realit, jemi të lumtur që e kemi Në prag të përballjes ndaj Gironës ditën e djelë ka folur trajneri i Real Madrid Santiago Solari, shkruan Albeu.com.