999 rezultate për

sakta

Pas oktapodit Paul, ky mac do të parashikojë fituesin e ndeshjeve në Botëror (FOTO LAJM) Oktapodi Paul është ndoshta gjallesa e detit më e famshme sa i përket futbollit me parashikimet e sakta që bëri gjatë Bo
Matura Shtetërore, publikohen përgjigjet e sakta të provimit të Matematikës Publikohen përgjigjet e sakta të provimit të Matematikës për Maturën Shtetërore 2018. Testimi u zhvillua ditën e sotme,
Matura shtetërore/ Dalin përgjigjet e sakta të testit të letërsisë Maturantët sot kanë zhvilluar provimin e dytë të detyrueshëm të Maturës Shtetërore: atë të letërsisë. Në tezë këtë he
Matura shtetërore, dalin përgjigjet e sakta të testit të gjuhës së huaj (FOTO LAJM) Rreth 37 mijë matyrantë dhanë ditën e djeshme provimin e detyruar të Gjuhës së Huaj. Testimi i gjuhës së huaj me 25 p
Parashikoi ndeshjet me rezultat në kokë, Xhelal Mziu pritet të kalojë në Etikë Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, do të mbahet mend për dy parashikimet e sakta që ka bërë publikisht për fatin e nde
100 pasime të sakta, Hysaj më i miri ndaj Sassuolos Napoli u ndal sërish dje, teksa barazoi në transfertë ndaj Sasuolos me rezultatin 1-1, duke bërë që ëndrra e titullit ka
Ish-drejtori i AKU-së i përgjigjet Ramës: Ke informacione të pasakta Ish-drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Dritan Sejko Ka vendosur të reagojë pas deklaratës së Edi Ramës, i cili
Matura, zbardhen përgjigjet e sakta të provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë Ditën e djeshme maturantët zhvilluan provimin e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Përgjigjet pritet të dalin 17 qershor AKP k
Provimi i parë i Maturës, publikohen përgjigjet e sakta (FOTO LAJM) Publikohet çelësi i përgjigjeve të sakta për provimin e parë të Maturës Shtetërore. Mbi 40 mijë nxënës të gjimnazeve të
Statistikat e çmendura, shikoni si Bayerni e shkatërroi Arsenalin Bajerni i Mynihut i dha një leksion të vërtet futbolli Arsenalit duke e mundur në shifrat 5-1 Arsenalin në “Allianz Aren
MATURA / Publikohen përgjigjet e sakta për provimin e anglishtes Ministria e Arsimit dhe e Sporteve ka publikuar skemën për vlerësimin e provimeve për gjuhën angleze, e cila u mbajt sot
Balla: Berisha të sqarojë pse ndryshoi datën e lindjes Deputeti socialist Taulant Balla ka shkruar një status në rrjetin social "Facebook" ku i ka kërkuar ish kryeministrit Sa
Komuna e Prishtinës: Pretendimet se kemi shkelur ligjin, tendencioze dhe të pasakta Komuna e Prishtinës hedh poshtë çdo akuzë dhe insinuatë se po lejon keqpërdorimin e shkollave apo të nxënësve për intere
Jashari: Nëse pohimet e opozitës dalin të sakta, do ngrejë procedurë për shkarkimin e prokurorit Ministri i Drejtësisë Adnan Jashari, në një intervistë dhënë për Alsat M, që do të transmetohet sonte në emisionin “Rrug
Gruevski flet për herë të parë për bombat e Zaev Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski thotë se përgjimet janë bë me pajisje të MPB. Në konferencën për shtyp ai poh
Gruaja e terroristit mund të jetë arratisur? 26-vjecarja Hayat Boumeddine, bashkëshortja e terroristit të vrarë Amedy Coulibaly, e cila dyshohet se ka marrë pjesë në
Top 10 ekipet liderë në pasime (FOTO LAJM) Edhe pse afrimi i Luis Enriques pritej të sillte ndryshim sistemi në lojen e Barcelonës, katalanasit vazhdojnë të jenë l
Skandal, testi pranues për Mjekësi ka gabime (FOTO LAJM) Disa pyetje në testin e maturës për pranim në Fakultetin e Mjekësisë janë hartuar me gabime drejtshkrimore, kuptimore, l
Provime me kopje inteligjente, ja si kopjojnë kinezët Studentët kinezë kanë gjetur mënyra nga më inteligjentet si ata të kopjojnë në provimet përfundimtare të shkollës së mes
Pasimet e sakta, Barça mund Bayernin Barcelona e Gerardo Martinos mund Bayern Munchen-in e Pep Guardiolës sa i përket pasimeve të sakta. Deri më tani, në La