999 rezultate për

saktĂ

"Kryeqytet i Bullgarisë është Serbia", nxënësi kosovar i klasës së 7 shokon me padituri në test (FOTO LAJM) Një nxënës i klasës së shtatë ka shokuar me përgjigjet e tij në një test të njohurive të përgjithshme. Prej 12 pyetj
Policia bastis Lazion, klubi falsifikoi testet e Covid-19? Një hetim ka filluar në Itali kundër klubit të futbollit Lazio, ku ata dyshohet se kanë falsifikuar testet e koronavirus
Mjeku: 20% e qytetarëve në Tiranë të imunizuar nga Covid 10 % e popullatës ne nivel global ka arritur te imunizohet nëpërmjet infektimit nga koronavirusi. Imunologët thonë se k
Erion Dasho: Shifrat e sakta për COVID-19 janë mbajtur sekret nga Ministria Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka bërë një postim ku shkruan se 80% deri 85% e pacientëve me COVID shërohen
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët shqiptarë Një njoftim i rëndësishëm për emigrantët, vjen nga ambasada shqiptare në Greqi. Në postimin e saj në faqen zyrtare të
Sezon fantastik në aspektin personal, Roshi shënon tjetër arritje në Rusi Odise Roshi ka pasur një sezon fantastik, referuar shifrave të tij personale. Mesfushori i Kombëtares, me shtatë gol
Mbyllja e kufijve për Shqipërinë, habit Pipero: U ndëshkuam se dhamë shifra të sakta! Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero tha për "Ilva Now" se vdekja e kolegut të tyre ishte një lajm shokues për të gjithë d
Filipçe bën apelin e rëndësishëm për të prekurit me koronavirus Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe sot në konferencë për shtyp ju bëri thirrje pacientëve të
Gjykata Kushtetuese e Kosovës: Akuzat për falsifikim janë të pavërteta dhe të pasakta Gjykata Kushtetuese e Kosovës i është përgjigjur akuzave të VV’së për falsifikim në aktvendimin e çështjes së mandatarit
Koronavirusi, a janë të sakta shifrat e viktimave që po raporton Kina? Qendra kineze për Kontrollin e Sëmundjeve dhe Profilaksinë (CCDC) publikoi studimin deri tani më të detajuar për koronav
Grabitësit në Allias kishin informacione të sakta, hynë pak minuta para se të aktivizohej alarmi Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
Hysaj me statistikë mbreslënëse në Serie A (FOTO LAJM) Elseid Hysaj nuk po kalon një periudhë të mirë te Napoli, pasi ai qëndroi në stol në sfidën që italianët barazuan me PSG
Pas oktapodit Paul, ky mac do të parashikojë fituesin e ndeshjeve në Botëror (FOTO LAJM) Oktapodi Paul është ndoshta gjallesa e detit më e famshme sa i përket futbollit me parashikimet e sakta që bëri gjatë Bo
Matura Shtetërore, publikohen përgjigjet e sakta të provimit të Matematikës Publikohen përgjigjet e sakta të provimit të Matematikës për Maturën Shtetërore 2018. Testimi u zhvillua ditën e sotme,
Matura shtetërore/ Dalin përgjigjet e sakta të testit të letërsisë Maturantët sot kanë zhvilluar provimin e dytë të detyrueshëm të Maturës Shtetërore: atë të letërsisë. Në tezë këtë he
Matura shtetërore, dalin përgjigjet e sakta të testit të gjuhës së huaj (FOTO LAJM) Rreth 37 mijë matyrantë dhanë ditën e djeshme provimin e detyruar të Gjuhës së Huaj. Testimi i gjuhës së huaj me 25 p
Parashikoi ndeshjet me rezultat në kokë, Xhelal Mziu pritet të kalojë në Etikë Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, do të mbahet mend për dy parashikimet e sakta që ka bërë publikisht për fatin e nde
100 pasime të sakta, Hysaj më i miri ndaj Sassuolos Napoli u ndal sërish dje, teksa barazoi në transfertë ndaj Sasuolos me rezultatin 1-1, duke bërë që ëndrra e titullit ka
Ish-drejtori i AKU-së i përgjigjet Ramës: Ke informacione të pasakta Ish-drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Dritan Sejko Ka vendosur të reagojë pas deklaratës së Edi Ramës, i cili
Matura, zbardhen përgjigjet e sakta të provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë Ditën e djeshme maturantët zhvilluan provimin e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Përgjigjet pritet të dalin 17 qershor AKP k