E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
999 rezultate për

sakrifikuan

Horrori në Kombinat, e mbijetuara nga familja Jusufi nis punë në shtet Dhjetë muaj më parë këtu në Kombinat Zhaneta dhe Anisa Josifi u vetësakrifikuan, pasi besonin në ringjallje. E vetmja, q
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Sakrifikuan 22 vite për lirinë e Kosovës, Basha takon Thaçin Kryetdemokrati Lulzim Basha u takua sot në Prishtinë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Në një deklaratë të përba
Deputetët që sakrifikuan formojnë grupin e ri parlamentar Deputetja Elizabeta Kançevska Milevska do të jetë koordinatore e grupit të ri parlamentarë, ka njoftuar kryetari i Kuven
Zaev takohet me deputetët që sakrifikuan për Maqedoninë Kryeministri Zoran Zaev, ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov dhe ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska sot
Zbulohen skeletet e 56 fëmijëve të cilët u sakrifikuan ‘për të qetësuar Zotat’ (VIDEO) Skeletet e 56 fëmijëve që besohet se janë sakrifikuar për të qetësuar perënditë janë zbuluar në Peru. Besohet se fëmi
Veliaj: Ka më shumë gjëra që na bashkojnë se sa ato që na ndajnë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë për ditën e Bajramit të
Mustafa uron 28 Nëntorin: Të nderojmë ata që u sakrifikuan për kombin Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, 103-vjetorit të Pavarësisë
FSHF: Organizimi perfekt, humbëm vetëm një betejë Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të falenderojë të gjithë opinionin publik, tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Sh
Haradinaj uron Kurban Bajramin: Të kujtojmë ata që sakrifikuan veten për lirinë tonë Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me anë të një postimi në Facebook, uron qytetarët e Koso
Memoriali “Postbllok”, Berisha: Nderim atyre që sakrifikuan për lirinë Kryeministri Berisha mori pjesë sot në inaugurimit të memorialit izolimit komunist i titulluar “Postbllok”. Duke folur n
Pacolli: Nderim për ata që sakrifikuan për flamur Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, me rastin e festës së 28 Nëntorit, ka uruar të gjithë shqiptarët në mb