999 rezultate për

sako

Dako shfaqet si kryetar bashkie edhe për Krishtlindje Vangjush Dako është parë të vizitojë bashkë me zyrtarët e Partisë Socialiste Kishën Ortodokse në Durrës, me rastin e Kr
"Nuk je si në foto, se të shohim përditë", Hygerta Sako kapet me komentuesin Ish-Miss Albania dhe moderatorja Hygerta Sako, është shumë aktive në rrjetet sociale. Teksa Hygerta ka publikuar një
"Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme", pas Valbona Sakos edhe zv.ministrja habit me deklaratën Akoma nuk është harruar gafa e rëndë e ish-kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, e cila deklaroi para mikrofonit se
Analisti: Sako nuk u dorëhoq prej lapsusit, po fshihet e vërteta! Sipas analistit Mark Marku, dorëheqja e Valbona Sakos nuk është për shkak të lapsuseve të saj, por lojëra politike nga a
"S’ka bërë vaki të shkojnë në hotele me 5 yje", gafën para Sakos e paska bërë Rama Deklarata e kryetares së bashkisë së Durrësit Valbona Sako për ABCNews se të prekurit nga tërmeti po rrinin në hotele me
Prapaskenat, a iku vërtet Valbona Sako pas dy gafave në media?! Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
Vangjush Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit pas dorëheqjes së Sakos Këshilli Bashkiak në Durrës ditën e sotme vendosi Zhylien Varfaj Kryetar të Bashkisë së Durresit. Emërimi i tij erdhi pa
Menjëherë pas Sakos: Dorëhiqet dhe nënkryetarja e Durrësit, Etleva Kondi Nënkryetarja e Bashkisë Durrës ka dhënë pak minuta më parë drëheqjen nga posti. Ditën e stme, dorëheqjen ka dhënë dhe
Posti i kryebashkiakut në Durrës bosh, kush pritet të zëvendësojë Valbona Sakon Mëngjesin e sotëm kryetarja e bashkisë së Durrësit, Valbona Sako ka dhënë dorëheqjen pasi ditën e djeshme bëri një dekla
"E kënaqur me 50 viktima", Valbona Sako jep dorëheqjen Pas "gafës" së djeshme, ku kryebashkiakia e Durrësit Valbona Sako u shpreh se duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 viktim
Jemi të kënaqur me 50 viktima, reagon Valbona Sako pas gafës së pafalshme "Jemi të kënaqur me 50 viktima..." Kryebashkiakja e Durrësit Valbona sako u bë hit në rrjet me dy gafat e njëpasnjësh
Kryebashkiakja e Ramës bën batutën e pazakontë: Po i çojmë në hotele me 5 yje... (VIDEO) Kryebashkiakja e Durrësit, Valbona Sako, ka shokuar me deklaratën e fundit në lidhje me akomodimin e banorëve të prekur
Hygerta Sako e tronditur nga tërmeti: Vëllain e kisha në Durrës (VIDEO) Qyteti i saj i lindjes u përfshi nga një tronditje shumë e fortë mëngjesin e së martës dhe Hygerta Sako, si të gjithë du
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.
Pak pasi bëri publike lidhjen e saj, Hygerta Sako ka disa fjalë për personin e shtrejntë (FOTO LAJM) Hygerta Sako zbuloi papritur se është në një lidhje kur nga ‘single’ e ndryshoi statusin e saj ‘në një marrëdhënie’ në F
E ka mohuar deri tani, por Hygerta Sako pranon publikisht marrëdhënie (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin e pasdites, “Rudina”, disa javë më parë Hygerta Sako tregoi se është beqare dhe e lumtur. “Jam b
Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i njohur i Superiores: Tani presim llokumet (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Hygerta Sako, vetëm para pak kohësh, deklaronte se për momentin ishte “single” në jetën e saj priv
I ngjan? Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj (FOTO LAJM) Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë si
"Ai nuk zëvendësohet", Hygerta Sako e thotë troç kë futbollist shqiptar pëlqen (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të spotit dhe ndër më të dashurat për publikun është padyshi Hygerta Sako. Hygerta isht