999 rezultate për

sakho

Tottenham gati verën të paguajë koston e Mamadou Sakho Tottenham ka shprehur gatishmërinë për të paguar shumën e kërkuar nga Liverpool për mbrojtjesin e tyre Mamadou Sakho.
Mamadou Sakho ikën nga Liverpool, ky ështe destinacioni i tij i ri Ky ishte sezoni i fundit i Mamadou Sakho tek Liverpooli. Tashmë ai do të mbrojë ngjyrat e Crystal Palace deri në fund të
UEFA i heq pezullimin mbrojtësit të Liverpool Pas disa javë hetimesh, UEFA i ka hequr pezullimin mbrojtësit të saj Mamadou Sakho në lidhje me skandalin e dopingut.
Zyrtare/ UEFA dënon Sakho, mbyllet sezoni për të Mamadu Sakho e ka mbyllur zyrtarisht sezonin me Liverpulin dhe tashmë pret vendimin final nga UEFA, në lidhje me pezulli
Sulmuesi i West Ham shkatërron Lamborghinin e tij Sulmuesi i njohur në Premier League, Diafra Sakho është aksidentuar mbrëmë me veturën e tij superluksoze të tipit Lambor
Kërcënoi me vdekje partneren, arrestohet sulmuesi i West Ham Diafra Sakho, sulmuesi i West Ham është arrestuar me akuzën e frikësimit dhe kërcënimit me vdekje të partneres. Lajmi u
Sakho: Duam mbështetjen e tifozëve kundër Shqipërisë Franca ka vazhduar me intensitet stërvitjen në qendrën stërvitore të "Clairefontaine" në përgatitje për dy ndeshjet e ra
Franca "në qejf", Sakho dhe Mavuba rrotullohen në fushë (VIDEO) Momente shumë të bukura në stërvitjen e Kombëtares së Francës, gjë që tregon se mosmarrëveshjet e Kupës së Botës "Afrikë
Liverpool pa tre mbrojtës kundër Arsenalit (FOTO-LAJM) Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ka konfirmuar se klubi anglez nuk do të ketë në dispozicion tri mbrojtës për n
Ribery zhgënjehet nga "tradhëtia" e Sakho Franck Ribery ka mbetur shumë i zhgënjyer nga Mamadou Sakho, i cili e tha hapur se nëse do të votonte për çmimin e Topit
Liverpool, gati tre transferimet e orës së fundit (FOTO-LAJM) Në orët e fundit të mbylljes së afatit zyrtar të merkatos, skuadra e Liverpoolit pritet të zyrtarizojë sot transferimin
Milani blen Mamadou Sakho Skuadra e Milanit ka arritur marreveshjen per mbrojtesin e PSG, Mamadou Sakho. Sipas L'Equipe problemet e medha ne kete
Milan hap thesin pas kualifikimit me PSV-në (FOTO LAJM) Milani ka vendosur që të investojë në merkato, por vetëm në rast se arrin që të kualifikohet në Ligën e Kampioneve. Drej
Milan huazon Mamadou Sakho Mamadou Sakho mund të transferohet në formë huazimi te Milani. Lajmin e bën të ditur e përditshmja italiane "Corriere de
Lojtarëve që u skadon kontrata brenda një viti (FOTO-LAJM) Nuk janë protagonistët kryesorë të kësaj merkatoje verore por për këta lojtarë kontrata me klubet ku ata luajnë skadon b