999 rezultate për

sajuar

Çfarë nuk shkon në rrëmbimin e sajuar të 13-vjeçares në Tiranë? Pasditja e djeshme ishte padyshim jo e zakonshme për shqiptarët. Kjo pasi në të gjitha televizionet, mediat online dhe r
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Skandali me pr*stitutën braziliane, Bushati akuzon Berishën Ka kaluar kohë që nga akuzat e ish-Kryeministrit Sali Berisha ndaj Ditmir Bushatit se ishte përfshirë në një video-skan
Kosova në udhëkryqin e sajuar nga presidenti i saj në modelin e Viktor Janukoviç! Enver Bytyçi Dje janë bërë dy deklarata: Në Zërin e Amerikës ishte zoti Thaçi, nga ku vazhdoi të këmbngulë për n
"Shpërthen" Panucci: Ndaj meje janë sajuar lojëra Trajneri i përfaqësuese shqiptare, Kristian Panucci, insiston në idenë se ndaj tij ka patur një sulm të organizuar.
Wanda shfryn dufin: Do ta paguani për gënjeshtrat që keni sajuar Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardi, Wanda Nara ka reaguar nëpërmjet një statusi në Twitt
Nis me tensione seanca në Kuvend, Ruçi i mbyll fjalën Vokshit Është bërë zakon që deputetët e PS-së thirrin në interpelancë ministrat e qeverisë Rama për të folur për çështje të ndry
A janë këto gotat më të çuditshme? Kur pija të vjen e sërvirur kështu… (FOTO LAJM) Për qindra vjet, pijet vinin të sërvirura në gota apo krik, me pak opsione të tjera. Por së fundmi ka dalë një trend
18 gjërat e përditshme që vetëm femrat i kuptojnë (FOTO LAJM) Për burrat, jeta e grave ndonjëherë duket e pakuptueshme. Madje ata i shikojnë të gjitha gëzimet dhe vështirësitë e j
Nard Ndoka shpërthen ne akuza ndaj Ramës: Urdhëroi spitalet të nisnin ambulanca të sajuara Ditën e djeshme e gjithë opozita u ngrit në protestë duke bllokuar 5 akset kryesore të vendit në jug, veri dhe juglindje
Koçi: Gjithçka është e sajuar nga Serbia, asgjë nuk e ndal Haradinajn Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koçi, i cili ka njoftuar për fillimin e seancës gjyqësore të liderit të AAK-së në K
Përdhunimi/ Babai: Djali po kalbet në burg për përdhunim të sajuar Mentor Hoxhallari, 26 vjeç, i akuzuar për veprën penale “Marrëdhënie me të mitura të moshës 14-18 vjeç” pretendon pafajë
Akuzat për Balilin/ Manjani: Mjaft me “ping-pongun” e përgjegjësive Ministri i Drejtësisë ka reaguar pas kritikave të ambasadorit amerikan në ditë më parë, për mos arrestimin e Klement Bal
Ish-truproja i Kimit: Grabitja e sajuar për famë Autoritetet franceze po vazhdojnë hetimet në të gjitha pistat e mundshme lidhur me grabitjen e Kim Kardashian West në Pa
Gulen kundërpërgjigjet: Erdogan mund ta ketë sajuar puçin Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka akuzuar Fethullah Gulen si personin që qëndron prapa tentativave të grusht
“Video-ja e arrestimeve në Vlorë e sajuar si në filma" (VIDEO) Ish kryeministri Berisha, në postimin e radhës në Facebook nënvizon se videoja e shpërndarë nga policia për arrestimin e
Burg këngëtares shqiptare, kërcënoi të dashurin biznesmen me abortin e sajuar Një histori dashurie e nisur me anë të një njoftimi gazete, e cila më pas përfundoi me kërcënime e gjoba. Protagonistë t
Balla i kundërpërgjigjet Ristanit: Ajo ishte një letër e sajuar Pas deklaratës së Arben Ristanit, një kundërpërgjigje ka marrë menjëherë nga deputeti socialist Taulant Balla, duke bërë
Gënjen policinë, arrestohet 32 vjeçari që kishte sajuar vjedhjen Historitë gazmore nuk ka fund në vendin tonë, pasi një denoncim i rremë kryer nga një person me motivin se e kishin vjed
Vajza stimulon rrëmbimin me dy shokë, babai i saj prish planin duke i futur në burg Tre të rinj ndonëse kishin menduar deri në detaj një skenar për rrëmbimin e njërit prej tyre, duke i kërkuar një shumë t