999 rezultate për

sajtet

Ja si dukeshin web sajtet më të famshme para disa viteve (FOTO LAJM) Dizajni është mënyra e vetme që ka sjellë ndryshime të dukshme për shumë web sajte. Ndër vite ne kemi vënë re se ato kan
Google rregulla të reja kërkimi Motori i kërkimit duke filluar nga 21 prilli do të bëjë një ndryshim, duke i dhënë përparësi faqeve të internetit që u
20 sajtet popullore nga 1996-2013 (FOTO LAJM) Në kohën kur Google dhe Facebook nuk ekzistonin, mbretërit e internetit ishin Netscape ose Altavista. Nga kjo ne vëmë
'SoakSoak' infektuesi i WordPress Mbi 100 mijë uebsajtet me WordPress janë prekur nga një virus, për të gjithë ato që e zotërojnë një faqe të till duhet t
Barcelona eliminon Milanin: Titujt e parë të gazetave spanjolle (FOTO-LAJM) Fitorja e skuadrës së Barcelonës përballë Milanit është përcjellë nga të gjitha mediat spanjolle të cilat kanë vlerësuar
Hakerët shqiptarë fitojnë “duelin” me hakerët serbë Hakerët shqiptarë gjatë dhjetë ditëve kanë thyer e shkatërruar 500 sajte serbe. Që nga qershori deri më sot ka pasur më