E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

sajad

Nga kultura perse tek ajo shqiptare (VIDEO) Edhe pse ka pak vite qëndrimi në Shqipëri, artisti iranian Sajad Sepehri arrin të depërtoje zemrat e të përcjellë emocio
Na ishte njëherë një artist! (VIDEO) Në puntatën e Edicionit Veror te ciklit "NA ISHTE NJE HERE MUZIKA", Gjergj Leka ka prezantuar para publikut shqiptar një