999 rezultate për

sajĂ

Nga kultura perse tek ajo shqiptare (VIDEO) Edhe pse ka pak vite qëndrimi në Shqipëri, artisti iranian Sajad Sepehri arrin të depërtoje zemrat e të përcjellë emocio
Bëjini atletet e bardha si të reja me vetëm një përbërës që kushton më pak se 2 euro Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje.
Shkëndija e Tetovës në radhët e saja gjithmonë ka pasur futbollistë të talentuar Kur Berat Imeri ishte kapiten i juniorëve të Shkëndijës. Po kush janë emrat tjerë të asaj gjenerate të artë? Shkëndij
Erjona Sulejmani shigjeton Andre Silvan (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk është vetëm e komentuar për format e saja
Rita Ora shfaqet mjaft seksi me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur në botë me origjinë nga Kosova, Rita Ora, në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka postuar
Na ishte njëherë një artist! (VIDEO) Në puntatën e Edicionit Veror te ciklit "NA ISHTE NJE HERE MUZIKA", Gjergj Leka ka prezantuar para publikut shqiptar një
"Djali punonte në Greqi, gruaja i harxhonte lekët me dashnorin!" Një përballje e fortë është duke ndodhur në emisionin "Dua të të bëj të lumtur", ku djali ka sjellë prindërit duke i kër
Si Kim Kardashian, kush është VIP-i shqiptar që vdes t'i ngjasojë (FOTO LAJM) Mjaft VIP-a në botë përpiqen që t'i përngjasojnë Kim Kardashianit, megjithatë të pakta janë ato që ia arrijnë këtij qëll
Del bllof këngëtarja shqiptare, hedh foton e Oriola Marashit sikur është e saja Oriola Marashi prej kohësh është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të kategorisë rozë. Por postimi i saj
As Beyonce nuk i reziston dot tundimit, bën të sajat çizmet e famshme Çizmet me gurë të YSL, janë pa dyshim më të famshmet dhe më të shtrenjtat e momentit. Shumë prej të famshmeve i kanë bër
Komentuesi acaron keq Ramën: A u kthye Saja se na dogji malli? Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga rikonstruktime në shkolla e çerdhet në vend. Pas komentev
“Filozofi” ironizon Tahirin: Saja ra prej fikut! Kreu i Partisë Demokristiane Nard ndoka ka vendosur që të reagojë në lidhje me situatën e krijuar në politikën shqiptar
"Aleanca për Shqiptarët" e palëkundur në kërkesat e saja Aleanca për Shqiptarët me anë të një komunikate ka ka dhënë sqarime mbi takimin me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti, ku m
Ja 9 vendet ku njerëzit nuk sëmuren (FOTO LAJM) Ekzistojnë 9 vende në botë, ku përhapja e sëmundjeve më të zakonshme është shumë e ulët. Por kjo i ka arsyet e saja.
Elif shpallet femra më tërheqëse e Turqisë (FOTO LAJM) Duke kryesuar me 68% të votave më shumë se koleget e saja, e ashtëquajtura Elif në telenovelën “Diamantë dhe dashuri”, ë
PĂ«rpjekjet e KosovĂ«s pĂ«r njĂ« politikĂ« tĂ« jashtme tĂ« dimensioneve tĂ« saja Pesha dhe forca që ka një vend, qoftë në aspektin e brendshëm e qoftë në aspektin e j
Ja kush janë pasuesit e galaktikëve të vjetër (FOTO-LAJM) Pas transferimit të Toni Kroos dhe James Rodriguez, skuadra e Real Madrid ka bërë një skuadër të frikshme për sezonin e
Vdes motoçiklisti kosovar që shëtiti me motor gjithë Amerikën Bujar Isaja, kosovari që shëtiti gjithë Amerikën me motorin e tij, ka ndërruar jetë mbrëmë. Ai ka humbur jetën si pas
Kosovari që ka përshkruar të gjithë Amerikën me motor Shqiptari nga Kosova, Bujar Isaja ka përshkuar të gjitha qytetet kryesore të Amerikës me motorrin e tij. Gjatë muajit
Daçiq: S’ka pse të zhvillohet më dialogu Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë sot se “dialogu me Prishtinën nuk ka më pse të zhvillohet sepse pala tjetër