999 rezultate për

saiti

Për 4 shkopat e Saitit dhe 4 të vrarët e 21 janarit! Nga Alfred Peza Ka një përpjekje të papërfytyrueshme nga ana e propogandës opozitare, për të vendosur shenjën
Deputeti përplasi për vdekje tregtarin, i vëllai: Nuk ishte kafshë Saiti Ditën e djeshme në aksin Tirana-Durrës humbi jetën një tregtar 53-vjeçar pasi u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU-s
Krimi makabër në Dajç/ Djali i pronarit të lokalit pa ekzekutimin e të atit Djali 15 vjeçar i Arjet Saitit dyshohet që të ketë parë të gjithë ngjarjen e rëndë nga kamerat e sigurisë, të cilat ndod
Vërshimet marrin viktimën e 23-të Është shënuar sot viktima e 23-të pas vërshimeve që përfshinë Shkupin rreth 10 ditë më parë, ku mijëra banorë u përmbytë
Mësoni anglisht lehtësisht përmes Facebook-ut Mësimi i një gjuhe githmonë ka qenë një sfidë për të rinjtë. Ekzistojnë mijëra libra me metoda të ndryshme për të mësuar
RDK, ja emrat e kandidatëve për të gjitha komunat Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) është gati. Kur kanë mbetur edhe rreth një muaj nga zgjedhjet lokale të 24 marsit p
Pastrim etnik 2 km larg Shkupit (VIDEO) Tentim per pastrim etnik 2 kilometra afer Shkupit. Keshtu e pershkruajne prishjen e shtepive te tyre dy familjet shqipta
Nxënësit shqiptarë pa libra Vazhdon mungesa e teksteve në gjuhën shqipe në Maqedoni. Nxënësit shqiptarë në shkollën e mesme të ekonomisë “Pero Nakov