E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

sait

Analiza 8-mujore e CEZ, Dollapi: Rritëm arkëtimet Në 8 muajt e fundit situata kompania CEZ Shpërndarje ka njohur rritje të arkëtimeve dhe të investimeve. Duke bërë analiz
Pse nomadët mund të kërkojnë të regjistrojnë emrin e tyre Marka Masai Cordelia Hebblethëaite Imagjinoni një luftëtar Masai, apo një grua Masai e zbukuruar me rruaza – është n
Berisha ndryshon listën e Tiranës, Greta Koçi në vend të Sait Dollapit Nuk dihet nëse kryeministri Berisha ka marrë miratimin e tyre por disa prej personave të cilët ndodhen në listën e Parti
Listat, PS me 20 biznesmenë, PD me dhjetë Lista e kandidatëve për deputetë që vijnë nga bota e biznesit edhe në këto zgjedhje duket se do të kryesohet nga ata të
RDK, ja emrat e kandidatëve për të gjitha komunat Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) është gati. Kur kanë mbetur edhe rreth një muaj nga zgjedhjet lokale të 24 marsit p
Sait Dollapi do t'a "shpëtojë" CEZ-in me një "super" rrogë! "Shpëtimtari" i CEZ i cili u emërua në këtë post vetëm para rreth një jave ka kërkuar të trajtohet ndryshe nga punonjësi
Pastrim etnik 2 km larg Shkupit (VIDEO) Tentim per pastrim etnik 2 kilometra afer Shkupit. Keshtu e pershkruajne prishjen e shtepive te tyre dy familjet shqipta
Jahjaga priti një delegacion të Parlamentit të Turqisë Presidentja Atifete Jahjaga priti sot një delegacion të Parlamentit të Turqisë, të kryesuar nga anëtari i këtij parlamen
Nxënësit shqiptarë pa libra Vazhdon mungesa e teksteve në gjuhën shqipe në Maqedoni. Nxënësit shqiptarë në shkollën e mesme të ekonomisë “Pero Nakov
Varja ne burg, autopsi Sait Rushitit Ende nuk ka asnjë prononcim zyrtarë lidhur me vdekjen e djeshme të Sait Rushitit, për të cilin