999 rezultate për

saint-germain

Formacionet zyrtare: Les Herbiers - PSG Paris Saint-Germain sonte do ta përballet me ekipin e kategorisë së tretë të Francës dhe kërkon trofeun e dytë sezonal.
Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë, por tifozët nuk e duan më Neymar thuhet se dëshiron të kthehet në Barcelonë, por një sondazh tregon se shumica e tifozëve të tyre nuk e duan atë.
Babai i Courtois takohet me drejtuesit e Paris Saint-Germain Drejtuesit e klubit Paris Saint-Germain janë takuar me babanë e Thibaut Courtois, Thierry, për të diskutuar rreth transf
Ancelotti zgjedh PSG-në si fitues të Champios League Trajneri italian, Carlo Ancelotti ka folur fjalë të mëdha për gjigantët francezë, ish-skuadrën e tij, Paris Saint-Germai
Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
Gjendet bombë në stadiumin e Paris Saint-Germain, arrestohen 5 persona (FOTO LAJM) Një komplot bombe e përgatitur nga terroristët islamikë u gjet në Paris të shtunën, njoftoi policia franceze sot, pasi n
Draxler: Nuk largohem nga PSG Me ardhjen në skuadër të Neymar e Mbappe, disa lojtarë të Paris Saint-Germain nuk po gjejnë shumë hapësira dhe kjo mund
Zyrtare/ Pas Coutinhos, Barcelona heq dorë dhe nga lojtari tjetër Jean Michael Seri nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pasi klubi nuk pranon të paguajë tarifën e transferimit të
Ka shpresë në Camp Nou për mbrajtjen e Neymarit Philippe Coutinho ka vënë Barcelonën në ndjekë. Sipas raporteve në Spanjë gjigandët katalanas duan të nënshkruajnë me
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid. Kjo sipas spanjollit
Zbuloni çfarë e bindi Dani Alvesin të zgjedhë PSG dhe jo Cityn Dani Alves ishte pothuajse i Manchester Cityt derisa në dritare u shfaq PSG. Tani braziliani nga dita në ditë edhe më sh
“Ëndërroj ta shoh Messin të veshur me këtë fanellë” Mesfushori i Paris Saint-Germain, Thiago Motta, ka thënë se do të dëshironte shumë që ylli i Barcelonës, Lionel Messi, t
UEFA nis hetimin ndaj Barcelonës UEFA ka filluar hapur një hetim disiplinor në lidhje me ngjarjet e ndodhura në Ligën e Kampionëve, mes Barcelonës dhe Pa
Verrati ëndërron Championsin me ... Marco Verratti synon ta fitojë Ligën e Kampionëve me Paris Saint-Germain, ska frikë nga Barca. Mesfushori italian, Ma
Juventus-Inter, gjigandet në ‘luftë’ për tre transferta të mëdha Ditën e dielën në orën 20:45 e gjithë vëmendja do të përqendrohet në Torino pasi Juventusi do të presë skuadrën e Interi
Ofertë dhe pagë e majme për Neymar Neymar ka qenë pranë kalimit tek skuadra e Paris Saint-Germain e cila ishte e gatshme të bënte çmendurinë financiare. Ky
PSG 52 milionë euro për zëvendësuesin e Ibrës Paris Saint-Germain është në kërkim të zëvendësuesit të Zlatan Ibrahimovic. Emri më i kërkuar është bomberi i njohur, Al
Juventusi hap negocioatat me Lavezzin Juventus është në negociata me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Ezequiel Lavezzi, për transferimin e tij në Torino. F
Calderon realist: Ronaldo mund të largohet “Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid është i mundshëm”.- Këto janë fjalët e ish presidenti të “Los Blancos”, Ra
Ibra del hapur: E ardhmja në duart e Raiolës Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic ka thyer heshtjen. Ai ka komentuar spekulimet rreth largimit nga klub