999 rezultate për

saint

PSG dhe Manchester United në garë për Kroos Pavarësisht se ka një kontratë që përfundon në vitin 2022, Toni Kroos mund të largohet nga Real Madridi gjatë verës.
Audrey Bouette është krenare për Paris Saint Germain (FOTO LAJM) Audrey Bouette është një modele dhe aktore franceze e cilia është epasionuar pas futbollit. Ajo është tifoze e zjarrt
Saint-Maximin nuk grumbullohet nga Nicë, Milani e pret Saint-Maximin ka humbur sfidën me Angers, teksa klubi i Nicës duket sikur e ka përjashtuar lojtarin nga skuadra. Vet
Saint-Maximin i shkel syrin Milanit: "Nuk do qëndroj përgjithmonë te Nicë" Ylli i Nicës Saint-Maximin i cili ishte pranë kalimit tek Milani gjatë merkatos së janarit i ka shkelur syrin Milanit, t
EMRI/ "E rrahën gardianët, vdes shqiptari në burgun e Francës" Ishin disa të burgosur shqiptarë në “La Talaurdiere” në Saint Etienne, të Francës, të cilët njoftuan se bashkëkombasi i
Milan transferon talentin e Nices Milani ka arritur marrëveshje me Nice për transferimin e anësorit Allan Saint-Maximin, për 20 milionë euro plus bonuset.
Milani dështoi të afrojë Saint-Maximin, zbulohet arsyea e fortë Milani ishte pranë mbylljes së marëveshjes me anësorin e Nicës Saint-Maximin në ditët e fundit të merkatos së janarit, p
Milani nuk ndalet, synon bomberin e Nicës (VIDEO) Një emër bombë ka dalë në orët e fundit në lidhje me merkaton e Milanit. Leonardo po punon që të rrëmbejë 21-vjeçarin A
Ish-lojtari i Realit transferohet te kjo skuadër Jese Rodriguez duket se nuk është i nevojshëm në skuadrën e Paris Saint Germain. Kampionët e Francës e kanë transferu
Paredes shumë pranë zyrtarizimit tek PSG-ja (VIDEO) Telenovelës Leandro Paredes po i vjen fundi. Futbollisti është shumë pranë transferimit te skuadra e Paris Saint-Germain
Al Khelaifi flet për Neymar: Ai është shumë i lumtur këtu, nuk do të largohet Presidenti i klubit të Paris Saint Germain Al Khelaifi ka hedhur poshtë thashethemet e mundshme reth shitjes së Neymar
Autorë të 200 vjedhjeve, shqiptarët dalin para Gjykatës në Francë 26 shqiptarë kanë dalë sot para drejtësisë franceze. Ata akuzohen si përgjegjës për 200 vjedhje në Auvergne Rhone-Al
PSG mposht Orleansin dhe vazhdon rrugëtimin në Kupën e Ligës (VIDEIO) Paris Saint-Germaini është kualifikuar në raundin tjetër të Kupës së Ligës në Francë pas fitores ndaj Orleans. Kundër
Buffon flet për largimin nga Juventus: Nuk i dua në finale Gianluigi Buffon i cili u largua prej Juventusi pas 17 vitesh tek Juventusi, shkruan Albe.com. Tashmë në moshën 40
Thiago Silva: Do qëndroj te Paris saint Germain Thiago Silva tashmë në moshën 34 vjecare u ka dhënë fund spekullimeve në lidhe rikthimin në Milano ose Brazil. Kapiten
Gjigandët evropianë pas sulmuesit të Unitedit Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, është në radarin e katër klubeve të mëdha evropiane. Kiliani nuk po a
Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat Jose Mourinho është i prirur për të shtuar më shumë kualitet në mesfushën e tij pas rënies në formë të Nemanja Matic dhe
Neymar gjithmonë e më pranë rikthimit në Spanjë, Reali favorit E ardhmja e sulmuesit të Paris Saint Germain, Neymar duket se është gjithnjë e më pranë rikthimit në Spanjë. Dy gjigandë
Ylli i Manchester United drejt Paris Saint Germain Skuadra e Manchester United po kalon nëpër një krizë të vërtetë rezultatesh dhe kjo pritet të përfshijë një seri largime
Griezmann drejt Paris Saint Germain Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoine Griezmann është drjet klubit francez të Paris Saint Germain. 27 vjeçari