999 rezultate për

saint

Këto janë fjalët e para të Pochettinos si trajner i PSG-së Sot dhe zyrtarisht, skuadra e Parisit e ka prezantuar trajnerin e tyre të ri e që është Mauricio Pochettino. Pas shka
Mësohet data e prezantimit të Pochettinos te PSG-ja Mauricio Pochettino pritet që të konfirmohet si trajneri i Paris Saint-Germainit para datës 6 janar, atëherë kur kampion
Marrëveshja e arritur, Pochettino drejt zyrtarizimit si trajner i PSG-së Maurizio Pochettino thuhet se ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germain, ai do të jetë trajneri i ri i skuadrës, zyr
PSG futet në garë për yllin e Serie A Paris Saint-Germain ka identifikuar një përforcim të ri nga Serie A. Christian Eriksen është duke kaluar ditë të vësh
E konfirmon PSG-ja, Neymar rikthehet në janar Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr, pas vlerësimeve mjekësore dhe shkallës së lëndimit, është konstatuar se do të
Draxler drejt "divorcit" me PSG, Maldini synon ta sjellë te Milani Fantazisti gjerman Julian Draxler ka një kontratë të vlefshme deri në qershor të vitit të ardhshëm me Paris Saint Germai
Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
Nuk preferohet nga Conte, në garë për Skriniar futet edhe PSG Vazhdon të jetë në pikëpyetje e ardhmja e Milan Skriniar te Interi. Futbollisti pëlqehet nga klube të ndryshme europiane
PSG ka gati ofertën për Allegrin Antonio Conte zgjodhi të vazhdoj me Interin, kështu që Paris Saint-Germain tani duket se është destinacioni më i mundshë
Bayern fitoi Champions, Klopp: Ishin me fat Jurgen Klopp ka analizuar finalen e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain. Jurgen Klopp ka th
Zhbllokohet finalja, realizon Neymar (VIDEO) PSG po fiton 1-0 në finale ndaj Saint Etiene me golin e Neymar. Braziliani e dërgoi topin në rrjetë pas gjuajtjes së
Në qendër të merkatos, kapiteni i Milanit kërkohet nga 4 superklube Milani në ankth për të ardhmen e Alessio Romagnolit. Qëndërmbrojtësi i kuqezinjëve i cili mban në krah edhe shiritin
Në krahë të bukuroshes seksi, karantinë luksi për Lavezzin (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi po shijon çdo ditë të jetës së tij pasi ka lënë futbollin. Karantina për të ka qenë mjaft e bukur, n
Anelka këshillon PSG-në për Cavanin: Do të ishte një gabim i madh largimi i tij Cavani me gjasë po luan sezonin e fundit me fanellën e Paris Saint Germain, pasi negociata për rinovimin e kontratës nuk
Edhe Wells mbyll sezonin, shpallet kampionia më e re në histori Skuadra Connah’s Quay Nomads, që në momentin e ndalimit të kampionatit uellsian kishte 4 pikë më shumë se New Saints, so
Shpërthen motra e Neymar (FOTO LAJM) Motra e Neymarit, Rafaella Santos, është mjaft aktive në rrjetet sociale. 24-vjeçarja, e cila ka një marrëdhënie mjaf
Presidenti i klubit francez dëshiron ti japë fund kampionatit menjëherë Presidenti i Brestit në Ligue 1 të Francës, Denis Le Saint është rreshtuar në krahun e atyre që duan t’i jepet fund sezo
Pas ankesës së Mbappe, Policia franceze fillon hetimet Ylli i ekipit kombëtar të Francës dhe Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka raportuar në policinë franceze për përdor
Mbappe me koronavirus? Pritet përgjigjia e analizave Kylian Mbappe i është nënshtruar një testi për koronavirus teksa është i sëmurë prej dy ditësh. Rezultatet e testit d
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës