999 rezultate për

saint

Draxler drejt "divorcit" me PSG, Maldini synon ta sjellë te Milani Fantazisti gjerman Julian Draxler ka një kontratë të vlefshme deri në qershor të vitit të ardhshëm me Paris Saint Germai
Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
Nuk preferohet nga Conte, në garë për Skriniar futet edhe PSG Vazhdon të jetë në pikëpyetje e ardhmja e Milan Skriniar te Interi. Futbollisti pëlqehet nga klube të ndryshme europiane
PSG ka gati ofertën për Allegrin Antonio Conte zgjodhi të vazhdoj me Interin, kështu që Paris Saint-Germain tani duket se është destinacioni më i mundshë
Bayern fitoi Champions, Klopp: Ishin me fat Jurgen Klopp ka analizuar finalen e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain. Jurgen Klopp ka th
Zhbllokohet finalja, realizon Neymar (VIDEO) PSG po fiton 1-0 në finale ndaj Saint Etiene me golin e Neymar. Braziliani e dërgoi topin në rrjetë pas gjuajtjes së
Në qendër të merkatos, kapiteni i Milanit kërkohet nga 4 superklube Milani në ankth për të ardhmen e Alessio Romagnolit. Qëndërmbrojtësi i kuqezinjëve i cili mban në krah edhe shiritin
Në krahë të bukuroshes seksi, karantinë luksi për Lavezzin (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi po shijon çdo ditë të jetës së tij pasi ka lënë futbollin. Karantina për të ka qenë mjaft e bukur, n
Anelka këshillon PSG-në për Cavanin: Do të ishte një gabim i madh largimi i tij Cavani me gjasë po luan sezonin e fundit me fanellën e Paris Saint Germain, pasi negociata për rinovimin e kontratës nuk
Edhe Wells mbyll sezonin, shpallet kampionia më e re në histori Skuadra Connah’s Quay Nomads, që në momentin e ndalimit të kampionatit uellsian kishte 4 pikë më shumë se New Saints, so
Shpërthen motra e Neymar (FOTO LAJM) Motra e Neymarit, Rafaella Santos, është mjaft aktive në rrjetet sociale. 24-vjeçarja, e cila ka një marrëdhënie mjaf
Presidenti i klubit francez dëshiron ti japë fund kampionatit menjëherë Presidenti i Brestit në Ligue 1 të Francës, Denis Le Saint është rreshtuar në krahun e atyre që duan t’i jepet fund sezo
Pas ankesës së Mbappe, Policia franceze fillon hetimet Ylli i ekipit kombëtar të Francës dhe Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka raportuar në policinë franceze për përdor
Mbappe me koronavirus? Pritet përgjigjia e analizave Kylian Mbappe i është nënshtruar një testi për koronavirus teksa është i sëmurë prej dy ditësh. Rezultatet e testit d
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës
Formacionet zyrtare, Dortmund-PSG (FOTO LAJM) Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit.
11 lojtarët më të paguar në League 1 janë të PSG-së (FOTO LAJM) 11 lojtarët më të paguar në Ligue 1 franceze, luajnë të gjithë te Paris Saint Germain. Dominimi në fushë i ekipit kryeqy
Lajm i madh për tifozët e Realit, zbulohet data kur Hazard do të zbresë në fushë Pas një mungese të gjatë Eden Hazard pritët të luajë në ndeshjen e së enjtes ndaj Real Sociedadit për çerekfinalen e Kup
Ylli i PSG-së pranë Arsenalit, pritet marrëveshja mes klubeve Layvin Kurzawa është shumë pranë transferimit te Arsenali. Mbrojtësi i Paris Saint Germain, i cili gjatë 20 javëve ka
Mbappe mban në "gjemba" PSG-në: Nuk është momenti për zgjatjen e kontratës Kampioni i botës Kylian Mbappe, po mban në ankth skuadrën e Paris Saint Germain, pasi në përfundim të ndeshjes së Kupës