999 rezultate për

saimir

Sërish ledhatime e skena intime! Saimiri puth në buzë vajza të tjera Nata e 9-të e spektaklit Love Story në TV Klan ka nisur në mënyrë romantike. Saimiri ka ndarë momente të këndshme dhe pu
"Një natë unë, një natë ti", Suela dhe Flavia habisin me deklaratën për Saimirin (FOTO LAJM) Dy ndër vajzat e "Love Story", Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për "Daily Love Story". Konkurrentet kanë zbu
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
"Nuk kishte ndonjë gjë për turp", Arjana reagon pas skenave të nxehta me Saimirin (FOTO LAJM) Javë e kaluar Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet nu
Puthje dhe prekje në dush, takimi intim i Saimirit dhe Arianës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" u transmetua takimi mes Saimirit dhe Arianës. Dyshja u takuan fillimisht në palestër,
Edhe Silvana ja nisi me "bombat", publikon mesazhet e Saimirtit me vajzat e "Love story" (FOTO LAJM) Ndonëse askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri vendosi të largonte nga “Love story” S
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
"Unë kërkoj burrë me B të madhe!", Silvana përplaset me Saimirin pas eliminimit (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj. Fatkeqësish
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
Vivien Thano rrëfen "mallkimin" e puthjes së parë me Saimirin pas ai e eleminoi (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, i konsideruar si “Princi modern”, eleminoi të hënën nga “Love Story” Vivienin, pas debatit që patën ata n
Puthi në buzë një vajzë tjetër, vendimi i Silvanës s'do i pëlqejë aspak Saimirit (FOTO LAJM) Puthja e Saimirit me Suelën, ngjalli shumë debate në puntatën e së hënës. Silvana, e cila ishte e para që mori puthje ng
Saimiri puthet në buzë me një tjetër vajzë, Silvana i kthehet kundër: Më zhgënjeu (FOTO LAJM) Saimiri pati mbrëmjen e djeshme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy
Askush nuk e priste! Vajza që i rrëmbeu e para puthjen Saimirit, eleminohet nga sfida Mbrëmjen e sotme rregullat në “Love Story” ndryshuan dhe Saimirit iu desh të eliminonte vetëm një vajzë nga spektakli i
Saimiri bëhet lëmsh! Pas Silvanës, shkëmben puthje pasionante me një tjetër vajzë Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy s
Pa e njohur mirë, konkurrentja e "Love Story" i kërkon bebe Saimirit (VIDEO) Në javën e pestë të “Love Story” u bënë pjesë e spektaklit tre konkurrente të reja. Me ardhjen e Generdës, Vlentinës dhe
U largua pas puthjes së motrës me Saimirin, flet Albana: Më hoqët qafe (FOTO LAJM) Këtë të hënë, njëra nga binjaket e "Love Story", Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me
Puthi në buzë Silvanën, Saimiri habit me emrin e vajzës që sheh si partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit videoja e “princit modern” të “Love Story”, Saimirit, i cili i dhuroi puthjen e
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
"Sa nuk u puth në buzë me Saimirin", plasin thumbat mes vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Njëra prej vajzave që pati një takim me “princin modern”, Saimirin, në “Love Story” ishte Einxhëll. Gjatë takimit, aj