999 rezultate për

saimir

E PABESUESHME/ Saimir Tahiri si kurrë më parë në "hedhje nga qielli" (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka vendosur të kalojë Pashkët ndryshe nga politikanët e tjerë. Ish-ministri, m
Saimir Kodra rrëfen njohjen me bashkëshorten: I mora fshehurazi numrin e telefonit (VIDEO) Nuk jemi mësuar ta shohim Saimir Kodrën shpesh në intervista, por moderatori i njohur shqiptar nuk e ka refuzuar ftesën
Stresi i habit të gjithë: Me Saimir Tahirin mund të... Reperi shqiptar, i njohur si “Stresi”, i ftuar mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë” ka folur lidhur me arsyet e ndalimit ka
Kodheli sulmon Blushin në Kuvend: Më the se doje vendin e Saimir Tahirit Ministria e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka marrë fjalën në seancën parlamentare që po zhvillohet në Kuvend dhe kryefajala e s
Saimir Tahiri shpërthen ndaj LSI: Po sulmoni PS duke i shkelur syrin PD-së Ish-ministri i Brendshme, Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguan në lidhje me “goditjet” tendencioz
Shikoni si "harbohet" në lokalet e Tiranës Saimir Tahiri (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur që këtë të martë, ta kalojë ndryshe nën shoqërinë e të rinjve social
Një baba si Saimir Tahiri Mesa duket ish ministri Saimir Tahiri tashmë ka më shumë kohë për familjen. Ajo që ka rënë më shumë në sy është lidhj
Çështja e Balilit, Tahiri zbulon pengjet si ministër i Brendshëm Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pasi dëshmoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda në lidhje me rastin e kërcënimit t
Saimir Tahiri mbërrin në prokurori për Shullazin, ja për çfarë do pyetet Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri mëngjesin e sotëm është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë
Mozaiku i Nënë Terezës, punuar nga Saimir Strati raportohet në CNN Mozaiku më i madh në botë në librin e Guinnes është i krijuar me rreth 1.5 milionë kapëse teli, shkruan CNN. Mozaiku
Tahiri i dërgon padashje mesazh, shpërthen ish drejtuesi i policisë: A s'të vjen turp? Sapo u shkarkua nga posti i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u ka dërguar një mesazh të gjithë punonjësve të polici
Blushi: Ja arsyeja e vërtetë e shkarkimit të Saimir Tahirit (VIDEO) Kreu i LIBRA Ben Blushi ka marrë fjalën në seancën plenare ditën e sotme dhe me tone të ashpra iu kundërvu për të disatë
Saimir Tahiri zbulon se më kë do bëjë “koalicion” PS para 18 Qershorit Saimir Tahiri gjatë ditës së sotme teksa ndodhej në Kombinat, ka ngacmuar aleatin e PS-së në koalicionin qeverisës, Lëvi
Hetimet për Shullazin, Prokuroria: Për çfarë do ta pyesim Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka thirrur ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, këtë javë për të dhënë deklarime në l
A iu "pre koka" e Tahirit për shkak të rivalitetit me Veliajn? Ja si përgjigjet kryebashkiaku Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, ka folur edhe për marrëdhënien e ti
Ndalimi i filmave, shpërthen regjizori Saimir Kumbaro: Po na trajtojnë si kriminelë Të ndalohen, të kufizohen apo të shfaqen të shoqëruar me një bisedë paraprake, ku të shpjegohet konteksti e qëllimi. Shf
Prokuroria fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen Shullazi, zbulohet arsyeja Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tir
Ja "dhurata" e fundit e Saimir Tahirit për Policinë e Shtetit Ministri i Brendshëm në largim Saimir Tahiri i ka bërë një “dhuratë” të fundit Policisë së Shtetit. Në bazë të vendim
Saimir Tahiri kërkon ndjesë për Gërdecin… Kur kanë kaluar 9 vite nga tragjedia e Gërdecit, ku 26 persona humbën jetën si shkak i një shpërthimi në Gërdec, akoma f
KOMENT/ Ramës, Metës, apo Veliajt? Kujt po i tregon "forcën" Saimir Tahiri? Nga Albeu.com Saimir Tahiri nuk është më ministër që prej tre ditësh, por dy prej tyre ai i ka kaluar mes policë
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.