999 rezultate për

safet

Lirohet i "forti" i qytetit, Shkodra e blinduar nga policia Ditën e sotme mësohet se një nga personat më të rrezikshëm në Shqipëri, Safet Bajri, i njohur ndryshe edhe si "i forti"
Safet Bajri fiton lirinë për pak orë Safet Bajri, i njohur ndryshe edhe si kreu i grupi famë keq në Shkodër "Bajrajt" mësohet se ka fituar lirën për vetëm p
ÇNJERËZORE/ "Komunistët mi fusnin këmbët në prush deri sa humbja ndjenjat" I arrestuar që në rini, pasi provon torturat çnjerëzore në hetuesinë e kohës, vuajtjet e urisë në Burgun e Burrelit, sëm
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Vuçiçi lartëson kunatin e Thaçit: Me Safetin asnjë taksë nuk na vendosej Presidenti i Serbisë, Alekander Vuçiç, në konferencën e organizuar për shtyp pas vendimit të Qeverisë së Republikës së K
Artan Hoxha: Si u lidha me Safet Bajrin, ndërrova tre makina deri në Shkodër (VIDEO) Artan Hoxha, gazetari investigativë, para disa muajsh arriti të realizojë një intervistë ekskluzive me Safet Bajri, njër
TOP SEKRET/ Zbulohet lidhja mes Safet bajrit dhe "Niçes" së Shijakut (FOTO LAJM) Ky është raporti sekret i Prokurorisë për Krime të Rënda, ku tregohet se si u vëzhguan orë pas ore pjesëtarët e fisit Av
Berisha bën akuzën e rëndë: Bajrat do të lirohen, kanë një video të Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “360 Gradë” deklaroi se Rama se po përgatit lirimi i Bajrave të Shkodrës. Sa
Koka e grupit, ky është i tmerrshmi i familjes Bajri që i shpëtoi Policisë (FOTO LAJM) Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Sh
Safet Bajraj mbetet në burg, avokati çudit me deklaratën Gjyakata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 6 prej 11 të ndaluarëve të bandës së Bajrajve të Shkodrës. Këta të fundit u
"Daltonët e Dobraçit, si Bajrajt bënin ligjin në mes të Brukselit pa i hyrë një gjemb në këmbë" Policia shqiptare në bashkëpunim me atë Holandeze kanë arrestuar 11 persona, si të lidhur me grupin Bajri në Shkodër duk
Dalin pamjet, si u kap mes Tiranës Safet Bajri (VIDEO) Ditën e djeshme u arrestua Safet Bajri, i forti i Shkodrës që dyshohet se pas aktivitetit kriminal në Belgjikë. Burim
Futi në sherr dhe politikanët, si u arrestua "i forti" i Shkodrës Ditën e djeshme u arrestua Safet Bajri, i forti i Shkodrës që dyshohet se pas aktivitetit kriminal në Belgjikë. Burim
RENEA blindoi Tiranën, kush ishte i forti nga Shkodra që u kap në Xhamllik Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.
I "forti" i Shkodrës arrestohet në mes të Tiranës Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.
Denoncimi me emra: Si u rikthye në radhët e policisë i përjashtuari dy herë nga PS Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ditën e sotme një denoncim nga një qytetar. Sipas qytetarit dixhital, një
Polici zbulon kush fshihet pas zhdukjeve dhe vrasjeve të bujshme në Shkodër Edhe ditën e sotme Berisha Berisha ka vijuar me denoncimet lidhur me ngjarjen e Shkodrës ku u vra biznesmeni 30-vjeçar A
Berisha nxjerr detaje për shqiptarin që Belgjika e shpalli kriminel të rrezikshëm Ish-kryeministri ka denoncuar sot Edi Ramën si mikun dhe mbrojtësin e Bajrëve të Shkodrës. Me një mesazh denoncues të
Mediat Belge jepin alarmin: 5 familje mafioze kontrollojnë Shkodrën "Shkodra, Palermoja e re është në duart e pesë familje mafioze" Kështu e kanë cilësuar mediat belge qytetin e
Mburoja e kriminelit të rrezikshëm? Reagon deputeti socialist i Shkodrës Deputeti socialist i Shkodrës, Luan Harusha, ka reguar pas akuzave nga mediat belge se është mburoja e një krimineli.