999 rezultate për

sadio

Shpërthen Sadio Mane, Liverpooli në avantazh (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi përballë Wolverhamptonit. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield", Liverpooli synon
Historia prekëse Sadio Mane Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, rrëfen një histori prekëse që i ka ndodhur kur shkoi tek një skuadër lokale e futbollit
Rrëfehet Sadio Mane: I shpëtova urisë dhe varfërisë falë futbollit (VIDEO) Futbolli ishte shpëtimi i Sadio Mane. Është vetë sulmuesi i Liverpool që e ka zbuluar një gjë të tillë. Senegalezi ka
Liverpool kalon në avantazh ndaj Watford (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Watfordit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Sadio Mane në minutën e 9'.
Sadio Mane realizon për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur në mënyrën e duhur sfidën ndaj Burnemouth në shtëpi duke kaluar në epërsi me sulmuesin Sadio Mane
Ishte afër transferimit te Reali, shikoni si përgjigjet Sadio Mane Mane i është kundërpërgjigjur zërave që e lidhnin atë me një kalim në Real Madrid duke zgjatur kontratën me Liverpoolin.
Zhbllokohet supersfida, Liverpool kalon në epërsi ndaj Manchester United (VIDEO) Liverpooli sapo ka shënuar golin e avantazhin ndaj Manchester United në minutën e 24 falë sulmuesit Sadio Mane. Mane
Zyrtare: Sadio Mane rinovon kontratën me Liverpoolin Sadio Mane është një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e Jurgen Klopp. Por siç raporton "Sky Sports News" të d
Sadio Mane mund të vendos një rekord të ri sonte Liverpool dhe Crystal Palace do të takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës. Mane është afër të arri
Ka gol në ndeshjen Liverpool - Bournemouth (VIDEO) Liverpool ka shënuar golin e parë ndaj Bounemouthit në "Anfield Road". Ai që ka realizuar është Sadio Mane në minutë
Liverpool nuk ka të ndalur, shënon edhe të katërtin ndaj West Hamit (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e katërt ndaj West Ham United në "Anfield Road". Goli është shënuar nga sulmuesi sen
Liverpooli i papërmbajtshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Portos (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Portos në "Estádio do Dragão". Është përsëri ai që shënoi golin e parë,
Çmendet Liverpooli shënon dy gola për tre minuta (VIDEO) Liverpooli po shkatërron Manchester Cityn në "Anfield Road". Goli i parë u shënua nga Roberto Firmino në minutën e 5
Liverpool tallet me rusët, shënojnë edhe golin e gjashtë (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e gjashtë në këtë takim kundër Spartak Moscow e cila po luan në "Anfield Road" Goli
Federata angleze dënon Manen për ndërhyrjen ndaj Edersonit Tre ndeshje pezullim dhe një e çarë në fytyrën e Ederson që do të mbetet shenjë gjatë gjithë jetës së portierit si për t
“Dështon” Liverpool (VIDEO) Liverpool nuk ka mundur të fitojë as përballë Southempton në ndeshjen që u zhvillua në “Anfield”. Kjo ndeshje ka përf
Arsenal mposhtet nga Southampton (VIDEO) Arsenali si zakonisht ka pasur probleme në udhëtim që në start të vitit 2015, pasi që ka pësuar humbje te Southamptoni m