E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

sadikut

Rei Manaj shënon në Spanjë, mposht Malagën e Sadikut (VIDEO) Rei Manaj ka shënuar një gol në sfidën mes Albacetes së tij dhe Malagës së Armando Sadikut e Keidi Bares. Të tre futb
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Firmosi për Malagën, tifozët spanjollë shpërthejnë kundër Sadikut Armando Sadiku iu bashkua skuadrës së Malagës e cila militon në Segunda Divizon dhe këtë sezon pretendon të ngjitet në L
Golashënuesi i Kombëtares drejt Turqisë Pasi përfundoi periudhën e huazimit te Lugano, Armando Sadiku nga grumbullimi i kombëtares shqiptare bëri me dije se pas
KAOS/ Menaxherit të Armando Sadikut i drejtohet pistoleta teksa po drekonte me familjen (VIDEO) Menaxheri i Armando Sadikut është kërcënuar në mes të ditës me armë zjarri në një restorant në Beograd. Nikola Damjan
Alarm në kombëtare, largimi i Sadikut i bën gjëmën ekipit Duket se zgjedhjet e gabuara që ka bërë Kristian Panuçi në krijimin e listës së kombëtares po i kthehen në një bumerang
Levante merr vendimin për të ardhmen e Sadikut E ardhmja e Armando Sadikut do të jetë tek Levante. Klubi spanjoll në fakt do ta huazonte shqiptarin në nje ekip tjeter
Panucci akuzon lojtarët per krizën te Kombëtarja, flet dhe për refuzimin e Sadikut Christian Panucci ka dalë sot në konferencën për mediat, duke folur për sfidat e dy sfidat ndaj Skocisë e vlefshmë për "
U dëmtua rëndë në miqësore, kjo është gjendja e Sadikut (FOTO LAJM) Në një postim në faqen e tij zyrtare në “Facebook” Armando Sadiku tregon gjendjen e tij pas operacionit. Ai tregon s
Lavante gjen zëvendësuesin e Sadikut Armando Sadiku që nga janari ku u tranferua nga Legia Warszawa për tek Levante është aktivizuar në shumë pak takime.
Gafa e Sadikut në rrjetet sociale, tifozët e kritikojnë ashpër (FOTO LAJM) Fakti që shumë shqiptarë luajnë në disa nga kampionatet më elitare të Europës tashmë dihet nga të gjithë përveç sulmuesi
Trajneri i Levantes komenton formën e Sadikut Trajneri i Levantes është optimist për të ardhmen dhe formën e Sadikut. Ai është parë në seancat e fundit stërvitore
Atletico Madrid poshtëron Levanten e Armando Sadikut (VIDEO) ​Atletico Madridi ka mposhtur pastë sot Levante në “Wanda Metropolitano”, duke triumfuar 3-0, ndeshje e vlefshme p
Kjo predhë e Sadikut për pak ndaloi në rrjetë (VIDEO) Levante u mund në shtëpi nga Real Betis, në javën e 25-të të La Ligas. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armand Sadiku
Dramë për Sadikun, iku tek Levante, por ende s'ka hyrë në fushë Kalimi i Sadikut tek Levante i gëzoi jo pak tifozët shqiptarë duke bërë që t'a prisnin që të debutonte në ndeshjen kundë
Drejtori sportiv për transferimin e Sadikut: Nuk e dinte që po e monitoronte Levante Drejtori sportive i Levantes, Vinsente Blanco, ka hedhur dritë mbi transferimin e sulmuesit shqiptar Armando Sadiku.
Altin Lala i lumtur për aventurat e reja të Rashicës dhe Sadikut Altin Lala ka folur përdy lojtarët shqiptarë të cilët bënë dy lëvizje të mëdha ku njëri është dhe klienti i tij, por edh
Zidane optimist para Levantes së Sadikut: Jam besimplotë tek ekipi im, jemi gati për PSG-në Zinedine Zidane në konferencen për shtyp përpara ndeshjes se nesërme kundër Levantes, deklaroi se tani është koha që eki
Dalin fotot e para të Sadikut tek Levante (FOTO LAJM) Armando Sadiku ka hedhur një hap gjigant në karrierën e tij duke u transferuar tek Levante. Elbasanlliu së fundmi ka
Forma fantastike e Armado Sadikut, shënon super gol për Legian (VIDEO) Armando Sadiku po kalon një formë të mirë te Legia e Varshavës në Poloni, pas një fillim sezoni jo të mirë. Sulmuesi