999 rezultate për

sadiku

E kërkonin në skuadrën e tyre, Mario Baloteli nxjerr Armando Sadikun në plan të dytë Mario Balotelli ka bërë një sezon zhgënjyes me skuadrën e Breshias në Serie A. Krisja në raportet e tij me klubin ka
Drejtori i Malaga zbulon gjithçka: E ardhmja e Sadikut dhe Bares Drejtori teknik i Malaga, Manolo Gaspar, ka folur për të ardhmen e dy futbollistëve shqiptarë, Keidi Bare dhe Armando Sa
Shënoi 13 gola, Sadiku e mbyll me Malagan Sulmuesi shqiptar, Armando Sadiku, i ka dhënë fund qëndrimit te skuadra spanjolle e Malagas. 29-vjeçari, i cili është
"Avioni u rrëzua në fund të pistës së Gjadrit dhe u përfshi nga flakët", ngjarja tragjike e ’82-it Publikohet historia e panjohur e pilotit Luto Sadiku i diplomuar në shkollën ushtarake “Skënderbej” në Tiranë dhe atë të
"Bartja e maskës është patriotizëm i ditëve të sotme" (VIDEO) Infektologu Izet Sadiku ka thënë se mosrespektimi i masave për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, është rrezikim
Armando Sadiku shënon në Spanjë, drejt rekordit të Malagës (VIDEO) Armando Sadiku shkëlqen sërish në La Liga 2 me Malagën. Sulmuesi kuqezi realizoi golin e dytë për andaluzianët në takimi
Sadiku në super formë, shënon sërish për Malagën (VIDEO) Armando Sadiku ka shënuar sërish në Spanjë. Bomberi shqiptar ka realizuar golin e 12-të në kampionat, dhe është vetëm
Si sot katër vite më parë, UEFA kujton golin e Sadikut në Europian (VIDEO) Pjesëmarrja e Shqipërisë në Europianin e vitit 2016 në Francë do të mbahet mend gjatë, pasi ishte hera e parë që kuqezin
Sadiku: Pres të kthehem në La Liga, Levante më ka kontaktuar Armando Sadiku shpreson që vitin tjetër të ketë mundësnë që të tregojë se sa vlen në La Liga, aty ku la diçka përgjysëm
Sadiku e nis me "këmbë të mbarë", shënon gol për Malagan (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës pas rikthimit të futbollit. Elbasanasi ka
ZYRTARE/ Zbulohet e ardhmja e Armando Sadikut, arrihet marrëveshja mes palëve Armando Sadiku do të vazhdojë të jetë pjesë e Malagës, të paktën deri në fund të këtij sezoni, i cili do të luhet edhe g
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimtar për shqiptarin Futbollisti i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku ka vendosur ta vazhdojë bashkëpunimin me skuadrën e Malagës. Kontr
E ardhmja e Sadikut, Malaga merr vendimin e hidhur për shqiptarin Armando Sadiku është një ndër liderët e skuadrës së Malagas, por pavarësisht kësaj klubi spanjoll nuk do e blejë përfund
Bare dhe Sadiku në ankth, thellohet kriza financiare te Malaga Ndërprerja e gjatë e kampionatit si dhe problemet e shumta financiare e kanë detyruar klubin e Malagës ku luajnë dy futb
Sadiku ka ëndërr të thyejë rekordin e Bogdanit Armando Sadiku tregoi në lidhjen e drejtpërdrejtë me "FanZone" detaje nga videoja që ku shfaqet bashjë me Keidi Baren, m
Bare dhe Sadiku iu mësojnë himnin shqiptar spanjollëve (VIDEO) Klubi i Malagës, duke përfituar nga periudha e izlomimit për shkak të Koronavirusit, ka menduar t’i argetojë tifozët në
Sadiku: Sapo të dal nga karantina do të shkoj për... Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se mezi po e pret momentin kur gjithçka të kthehet në normalitet. Nëpërm
Sadiku: Kohën e kaloj duke luajtur FIFA me shokët e kombëtares Ditët kalojnë dhe numri i të infektuarve me koronavirus vijon të rritet, veçanërisht në Spanjë. Në një intervistë për
Sadiku nga Spanja: E morëm me shaka, por tani jemi izoluar Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares që aktivizohet me Malagën në Spanjë, tregoi nëpërmjet një lidhjeje me Top Channel
Sadiku flet nga Malaga: Trajneri 21 vjeçar nuk ndërroi jetë vetëm nga Koronavirusi, kishte sëmundje tjetër të rëndë Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ndodhet prej ditësh i izoluar në shtëpinë e tij në Malaga, për shkak të pandemisë