999 rezultate për

sabri

Sabri Fejzullahu prezanton publikisht djalin e madh nga martesa e parë (FOTO LAJM) Shumë prej nesh jemi rritur me këngët e Sabri Fezullahut, i cili për 50 vjet me rradhë është imazhi që na shoqëron në te
A t’ka rreh najher baci Sabri? Ermal Fejzullahu do t'ju shkrijë së qeshuri me përgjigjen Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Njëjtë ka ndodhur edhe mbrëmë, ku iu ka përg
"Drita e syve të mi", Sabri Fejzullahu emocionon me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahu, Bulza feston ditëlindjen e 34-të. Mes urimeve të shumta, ka spikatur
E quajti vajzën e hallës, Ardian Bujupi pranon publikisht lidhjen me Sabrine (FOTO LAJM) Nuk thonë kot se “ku ka zë s’është pa gjë”! Prej muajsh përflitej se Ardian Bujupi është në një lidhje me modelen indian
A e ka tradhtuar bashkëshorten? Përgjigjet Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu, është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Nd
Legjenda e muzikës shqipe, sa vjeç mbush sot Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Plot 40 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu është kthyer në lëgjendën e muzikës shqipe dhe sot feston 73 vjetorin.
Emocionuese, momenti kur Sabri Fejzullahu merr pasaportën shqiptare (VIDEO) Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka marrë sot nënshtetësinë shqiptare me dekret të Presidentit të Republikës, Ilir Me
Lajm i zi! Sabri Fejzullahu humb njeriun e dashur të familjes Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka njoftuar sot për ndarjen nga jeta të vëllait të tij, Shefki Fejzullahu. Ai k
E dashura feston ditëlindjen, Ardian Bujupi i bën urimin publik (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabr
Sabri Fejzullahu tregon pengun e madh në jetë: Ndalova gruan nga xhelozia Sabri Fejzullahu u shpreh se bashkëshortja e tij kishte një zë shumë të mirë por ishte e bukur dhe kishte frikë mos ia m
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu
Rrëfimi prekës i Sabri Fejzullahut: Kur u ktheva, e gjeta Prishtinën e shkretë Këngëtari Sabri Fejzullahu sot është nderuar me çmimin “Çelësi i Kryeqytetit” nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpe
"Humbëm shpirtin e skenës shqipe", Sabriu i prekur nga vdekja e aktores shqiptare (FOTO LAJM) Kosova ka humbur një aktore të madhe, ai humbi miken e tij të vjetër. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi
Masakroi vajzën pasi doli natën, flet e ëma e Sabrinës dhe fajëson mjekët (FOTO LAJM) Pak muaj më parë një shqiptar kreu një vepër makabre duke vrarë me thikë vajzën e tij, Sabrinën pasi ajo e kishte kalua
"Me Nerën time", Sabri Fejzullahu shijon pushimet larg vendit me bashkëshorten (FOTO LAJM) Sabri Fejzullahu ka udhëtuar me gruan në Neë York për disa ditë. Sabri Fejzullahu po shijon kohën e lirë bashkë me gr
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë Gjykata australiane pritet që javën e ardhshme të japë dënimin për Petrit Lekajn, babain shqiptar që Korrikun e vitit të
E tradhëtuan takat në Sanremo, moderatorja për pak ra nga shkallët (VIDEO) Ndodh edhe në spektaklet e mëdha, edhe në koncertet e mëdha, edhe në kompeticione të këtij lloji. Gjithmonë moderatoret
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Blero i kthehet muzikës, bashkon forcat me këngëtarin e dashur për publikun (FOTO LAJM) Pas martesës Blero është duke punuar për një projekt të rëndësishëm muzikor. Nëpërmjet një postimi në Instastory këngët
"Unë i kërkova ndjesë, ai e bëri prapë", këngëtari shqiptar sherr me Sabri Fejzullahun (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi i ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", është bërë pjesë e lojës "Ndaje ose