999 rezultate për

sabjen

Shkëndija nuk ndalet, pas Sabjen Lilajt synon dhe 2 futbollistë të Kombëtares Shkëndija mbylli një sezon perfekt në Maqedoni duke u shpallur kampion për të dytin vit radhazi. Tashmë skuadra nga T
Sabjen Lilaj: Panuccin nuk më grumbullon pasi unë luaj në Superligë Mesfushori i Skënderbeut Sabjen Lilaj ishte një nga më të mirët në fushën e lojës në sfidën e sotme ndaj Kukësit. Pas nd