999 rezultate për

sabina

"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Adil Rami ngacmon gazetarën e sportit, Sabina: Folëm pak, se kishte fatin të më takonte Gazetarja e sportit Sabina Mete ka treguar emrin e futbollistit më të famshëm, i cili i kishte shkruar në rrjetet social
Lidhja e parë "live", gazetarja e sportit: M’u drodh edhe qimja e flokut (VIDEO) Gazetarja e sportit, Sabina Mete, ka qënë e ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”, ku edhe ka folur për jetën e saj
Ish-deputeti i dërgon të dashurës aksidentalisht foton e gabuar (FOTO) Lembit Opik, një ish-deputet britanik i dërgoi aksidentalisht të dashurës së tij foto me një femër tjetër. Ai dhe 45
Kosova në ditë zie Sot Kosova është në ditë zie, duke nderuar viktimat që u vranë në Munih të Gjermanisë. Në Munih të Gjermanisë, të pre
Nga sulmi në Mynih, vritet shqiptarja Sabina Sulaj Pas lajmit për plagosjen e shqiptarit nga Konçuli i Bujanocit, Benet Adilji që jeton me familjen e tij në Gjermani, dhe
Dy vajzat boshnjake që u bënë pjesë e ISIS do të dënohen me 5 vjet burg (FOTO LAJM) Dy vajzat boshnjake që u bënë pjesë e ISIS, Sabina Selimoviç (15) dhe Samra Kesinovic (16) do të vuajnë një dënim prej 5
Dy minorene boshnjake nisen nga Vjena drejt Sirisë Problemi i përfshirjes së luftëtarëve të huaj në konfliktin e armatosur në Siri po thellohet edhe më tej, pasi tani po p