999 rezultate për

sabatini

Monchi pranë largimit, Roma synon të rikthejë Sabatinin Zërat për një largim të drejtorit sportiv të Romës Monchi vazhdojnë të shtohen. Spanjolli duhet ta mbyllë aventurën e
Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM) E nëse Dybala nuk po kalon një moment të mirë me Juventusin duke shënuar vetëm 3 gola këtë sezon në Serinë A, e dashura
E dashura e Dybalës "ndez"para kohe derbin e Italisë (FOTO LAJM) Oriana Sabatini çmend Instagramin duke i lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj. E dashura e sulmuesit të Juventusit,
Milani kërkon si drejtor sportiv Walter Sabatinin Milani raportohet se është afër marrëveshjes me Walter Sabatini për të marrë rolin e drejtorit sportiv. Sipas Gazzett
Sabatini braktisi Interin për të vazhduar me Milanin? Sipas raportimeve nga Gazzetta dello Sport, Milani pritet të shkarkojë nga pozita e drejtorit sportiv Massimiliano Mirab
Sabatini u kërkon falje tifozëve të Interit për braktisjen e klubit Ish-drejtori sportiv i Interit, Walter Sabatini, pas largimit nga Inter iu ka kërkuar falje tifozëve duke thënë se për t
Moratti: Interi ka humbur shumë nga largimi i Sabatinit Massimo Moratti mendon se Interi është "i varfër" pasi ka humbur Walter Sabatinin, por nuk është duke menduar për të ble
Zbulohen arsyet pse Sabatini e la Interin Walter Sabatini dhe Suning Sport kanë arritur konsesusin për prishjen para kohe të kontratës mes tyre. Lajmi është zyrta
Drejtori teknik i Interit jep dorëheqjen, klubi nuk e pranon Drejtori teknik i Interit Walter Sabatini ka dhënë dorëheqjen e tij, e cila ende nuk është pranuar nga klubi zikaltër.
Sabatini e mbush Interin me më të mirët, nga Suning deri tek Spalleti Drejtori Sportiv i Interit, Walter Sabatini ka mbrojtur Suning Group, duke mos i cilësuar fajtorë për merkaton e klubit
Inter pëlqen Lamelan, Spalleti e dëshiron në ekip Sipas të përditshmes italiane Tuttosport trajneri i Interit, Luciano Spalletti e pëlqen shumë lojën e argjentinasit Lame
Capello mund të lërë Jiangsu Suning për.... Është raportuar se Fabio Capello do të largohet nga kinezët Jiangsu Suning, duke çuar në lidhje me drejtimin e Kombëtare
Sabatini: Na jepni 13 milionë euro, mbani Jovetiç Drejtori sportiv i Interitit i ka sugjeruar Sevillias mënyrën se si mund ta bëjnë të tyrin Stefan Jovetiç. Walter Sab
Spalletti nuk e mohon: Nuk do i thoja “jo” Interit Luciano Spalletti ka nxitur thashethemet se ai mund të bashkohet me ish-drejtorin e Romës, Walter Sabatini, në Inter.
Interi prezanton Sabatinin në Kinë, koordinator teknik i zikaltërve Walter Sabatini është drejtuesi që "Suning" do t'i besojë organizimin e klubit, për sezonin e ardhshëm dhe në vijim. Ai
Nainggolan zbulon të ardhmen Tentimi i Chelseat për të transferuar Radja Nainggolan e Romës mesa duket ka dështuar përfundimisht. Pak ditë më parë
Roma: Nuk ka negociata për Nainggolan Roma këmbëngul duke thënë se drejtori i tyre sportiv Walter Sabatini ka shkuar në zyrat e Chelseat për të folur për Moha
Destro te Milani, Galliani takon Sabatinin Milan këmbëngul për Mattia Destron. Pas kontakteve të djeshme telefonike, sot ka patur një takim mes Adriano Gallianit d
Chelsea, 37 milionë për Benatia Mehdi Benatia mbetet në qëndër të merkatos. Mbrojtësi 27-vjeçar i Romës, sipas asaj që shkruan anglezja "Daily Star", ka
Bojan: Zyrtare, po shkoj te Milan "Shkoj te Milan, është zyrtare". Kjo ka qënë deklarata e shkurtër dhe konçize e Bojan Krkiç dhënë për "romanews.eu" në a