999 rezultate për

sĂrĂ

Gjendet i pajetë një person në Sarandë, detajet e para Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme në rrugë në Sarandë. Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen nr.1 të q
Sara në super formë pas lindjes, komenti i Ledrit i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm 1 muaj që kur Sara Hoxha u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë Poem Blu, e cila e ka ndryshuar t
Sara feston ditëlindjen, por surprizohet Lori Hoxha (FOTO LAJM) Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë në vend të priste dhurata, ajo bëri dhurata. Kështu ka zbulu
Një muaj me Poem Blu, mami Sara nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO LAJM) Me 14 Dhjetor të vitit që lamë pas, Sara Hoxha dhe Ledri Vula mirëpritën fëmijën e tyre të parë. Çifti i famshëm zbuloi
Milani nis tratativat për transferimin e Mandzukic Paolo Maldini dhe Frederic Massara raportohen se janë duke diskutuar rreth arritjes së një marrëveshje me Mario Mandzuki
Plas keq sherri në Sarandë, plagoset me thikë 19 vjeçari Një 19-vjeçar me inicialet P. A. ka mbetur i plagosur në Sarandë pasditen e sotme rreth orës 15:45. Adoleshenti është
E dërgoi në servis, makina shpërthen në flakë Një makinë në Sarandë është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike. Sipas forcave blu, mjeti me d
I plasin fishekzjarrët në duar, futbollisti i gjigantit turk rrezikon shikimin (VIDEO) Omar Elabdellaoui, futbollisti i Galatasaray, ka përjetuar një moment mjaft të keq në momentet e ndërrimit të viteve, pa
Viti i Ri i gjeti prindër, Ledri dhe Sara ndajnë pamjet më të ëmbla nga nata e mbrëmshme (FOTO LAJM) Për herë të parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë pritur ndërrimin e viteve si prindër dhe padyshim kjo natë do jetë e pah
Ledri në skena të nxehta me bjonden, Sara nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula, lançoi këngën e tij të parë pasi u bë bab
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
"Ça thua o ba?", çfarë "i thotë" e bija Ledrit për këngën e re (FOTO&VIDEO) Ledri Vula paralajmëroi para pak ditësh se ishte gati të sillte projektin më të ri muzikor. Ai publikoi një video në Ins
SKANDAL! Grabitet lulishtja prej 1200 metrash e bashkisë në Sarandë Skandal me pronat publike në bregdetin e Sarandës. Sipërfaqe toke në pronësi të bashkisë po grabiten me anë të dokumente
Sara dhe Ledri sjellin foton e parë familjare me Poem Blu-në (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë dhe nuk na i kursyen fotot e të voglës, por as emrin duk
Shpërthen bombula e gazit në shtëpinë e 73 vjeçares në Sarandë Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në lagjen Gjashtë në Sarandë. Sipas policisë në banesën në pronësi të 73
Sara e Ledrit mall për shtatzaninë, publikon foton e vjetër Çifti më i përfolur i shoëbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë. Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë
I rrallë dhe i veçantë, emri që Ledri dhe Sara zgjodhën për vajzën (FOTO LAJM) 3 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë
Babi Ledri publikoi portretin e të bijës dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) 2 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë
Rivalët e Fenerbahces interesohen për Vedat Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio u bë me bujë, pasi u konkretizua te një klub me emër dhe u ble nga Fenerbahçe për 1
Sara dhe Ledri bëhen prindër, familja i bën pritjen e ëmbël vogëlushes (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Ledri Vula u bë baba dy ditë më parë. Partnerja e tij, Sara Hoxha, solli në jetë një vajzë, por çifti p