999 rezultate për

sĂmurĂ

"Çmenduritë" e Nakata, samurajit të Serie A që e lodhën milionat (VIDEO) Në Japoni është një Zot. Hidetoshi Nakata, një nga më të mirët në historinë e futbollit japonez, i befasoi të gjithë kur
Mbërrin "Samurai", Honda: Milani, zgjedhje zemre (FOTO LAJM) "Zemra më tha se duhet të luaj me Milanin". Kështu u prezantua Keisuke Honda, 27 vjeçari nga Hamamatsu, prefekturë e Shi
Dy gjermanët e Arsenal në versionin Samurai (FOTO LAJM) Arsenal ndodhet në Japoni aty ku po zhvillon fazën përgatitore para startit të sezonit 2013-2014 të Premier League-s. Pë
Futbollisti Samurai (VIDEO) Nuk di të luajë vetëm futboll por është edhe një specialist në artet marciale. Bëhet fjalë për mbrojtësin e skuadrës së
"Samurai" i Inter beson: Jemi edhe ne për titull “Jemi në rritje dhe në dhomat e zhveshjes atmosfera ka ndryshuar. Rezultatet janë një ilaç i jashtëzakonshëm”. Këto kanë
Nagatomo, Samurai i Interit (VIDEO) Një Inter në format japonez triumfon në takimin e prapambetur më Genoan, duke mos zhvilluar ndoshta një ndeshje të pahar