999 rezultate për

ryno

Ja cila do të jetë e ardhmja e Skuter (FOTO-LAJM) Emri i tij është Ryno dhe është një skuter elektrik vetëm me një rrotë. Motori i cili po prodhohet në Shtetet e Bashkuar