999 rezultate për

ryan

Miliona dhe jetë luksi, këta janë 10 njerëzit më të paguar në YouTube (VIDEO) Një djalë tetë vjeçar që komenton lodra në një kanal në YouTube është shpallur si më i paguari në platformë nga Forbes.
Mkhitaryan dëshiron të qëndrojë te Roma Henrikh Mkhitaryan po merr për dore Romën. Fantazisti armen ka kaluar problemet fizike dhe tani është një lojtar i rëndë
Tjetër problem për Romën, dëmtohet Mkhitaryan Një tjetër problem për Romën, Henrikh Mkhitaryan do të qëndrojë larg fushave për tri javë pasi ka pësuar një problem mus
Nuk përmbahet Roma, transferon dy sulmues (FOTO LAJM) Pasi shiti Patrick Schick te Leipzigu, Roma është gati të prezantojë dy afrime mjaft të bujshme ,që në një organikë me d
5 kanalet që fitojnë më shumë në YouTube Ndikimi i YouTube në kulturën pop nuk mund të shpërfillet, yjet më të mirë të platformës bëhen ndikuesit kryesorë të bot
E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO) Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League. Problemet politike në mes të Arme
Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Politika e la jashtë finales, ky është mesazhi i Mkhitaryan Arsenali ka vendosur që të mos e marr me vete mesfushorin Henrik Mkhitaryan në Azerbajxhan. Mesfushori armen për shka
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Arsenal nxjerr në shitje Ozil dhe Mkhitaryan Sipas "Mirror", Arsenali do të nxjerrë dy yjet e skuadrës në shitje Ozil dhe Mkhitaryan në verë. Të dy lojtarët do
Arsenali kalon sërish në avantazh me Mkhitaryan (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates ndaj Southampton. Topcinjtë kanë shënuar dh
Formacionet zyrtare: Fulham-Manchester United, Solskjaer kërkon triumfin Manchetser United do të kërkojë vijushmërinë në Premier Legaue ku pas pak do të luajë ndaj Fulhamit në transfertë. Me
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Arsenali barazon rezultatin me Henrikh Mkhitaryan (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 8 minuta avantazhi Southampton teksa Arsenali ka barazuar gjithcka falë golit të shënuar nga sulmuesi
22 milion dollar, ky është personi më i paguar nga Youtube Një vogëlush 7-vjeçar është më i paguari nga Youtube. Një klasifikim i revistës “Forbes” e vendos 7-vjeçarin Ryan në kry
Giggs: Kemi ardhur në Shqipëri për të fituar Edhe pse është vetëm një miqësore, Uellsi do të kërkojë të fitojë ndeshjen me Shqipërinë. Ky është mesazhi i dhënë nga t
Taksisti publikon fotogafi të magjishme të klientëve të tij ndër vite (FOTO LAJM) Ulësja prapa e veturës së tij taksi në Nju Jork, për Ryan Weideman ishte një “studio fotografike” për dekada të tëra.