999 rezultate për

ryan

"Jemi të shkatërruar", Lakers dalin me deklaratë për Kobe Bryant Lakars ka lëshuar një deklaratë katër ditë pasaksidentit tragjik të Bobe Bryant. "Jemi të shkatërruar dhe kemi pësuar
Del fotoja e fundit e Kobe Bryant para aksidentit fatal (FOTO LAJM) Me shumë gjasa kjo është fotoja e fundit e Kobe Bryant para aksidentit tragjik. Ditën e shtunë idhulli i tij, 13-vjeç
"Na mungon thellësisht i dashur Kobe", Beyonce kujton legjendën e NBA-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Beyonce është ndër personat e fundit që ka reaguar pas aksidentit fatal të Kobe dhe vajzës
O’Neal ‘shpërthen’ në lot duke folur për Kobe Bryant (VIDEO) Shaquille O’Neal shpërtheu në lot në momentin kur fliste për ndarjen nga jeta në mënyrë tragjike të Kobe Bryant, me të c
Vuçiç mund të kishte fatin e Kobe Bryant, helikopteri i tij shfaq probleme në ajër (VIDEO) Aleksandër Vuçiç, presidenti i Serbisë sot për pak sa nuk është përfshirë në një incident ajror. Helikopteri me të ci
Biondja e Champions shfaqet sërish për Kobe Bryant (FOTO LAJM) Biondja seksi që u bë famshme në finalen e Champions League 2019 ka bërë një tjetër verprim të ngjashëm, këtë herë ka nd
Pamjet e fundit nga fluturimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna, humbën jetën në një aksident tragjik me helikop
Deklaratë tronditëse e repistit: Vrasja e Kobe Bryant ishte e planifikuar (FOTO LAJM) Shumë njerëz kanë shkruar në mediat sociale rreth vdekjes së legjendës së NBA-s, Kobe Bryant. Por, reperi i njohur i
Shtohen dyshimet e aksidentit të Kobe Bryant, helikopteri nuk kishte kuti të zezë Autoritetet po vazhdojnë në hetojnë shkaqet e aksidentit fatal të Kobe Bryant. Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transport
Aksidenti tragjik i Bryant, gjenden trupat e viktimave (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik qw i mori jetwn Kobe Bryant, vajzws sw tij dhe shtatw personave tw tjerw ndodhi nw njw reliev tepwr tw
Mesazhi prekës i tifozëve të Milanit për Kobe Bryant (FOTO & VIDEO) Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më parë, Milani ka nderuar legjendën e NBA, Kobe Bryant që humbi jetën ditën e diel.
Pakti i fshehtë mes Kobe Bryant e bashkëshortes Vanessa: Kurrë së bashku në helikopter Kobe Bryant ishte mësuar të përdorte helikopterin për të lëvizur, zakon që e kishte që në kohët kur luante për Los Angel
Koha kur Ronaldinho prezantoi Kobe Bryant me Lionel Messin (VIDEO) Kobe Bryant kishte treguar para disa kohësh historinë kur Ronaldinho e kishte prezantuar atë para yllit të Barcelonës, L
Policia e LA kërkon ndihmë nga qytetarët për të zbuluar arsyen e rrëzimit të helikopterit të Bryant Sherifi i zonës së Los Angeles mbajti një tjetër konferencë për shtyp pas vdekjes së Kobe Bryant, Gianna Bryant dhe 7 pe
Seria A i refuzoi, por lojtarët e Milanit do të mbajnë shirit të zi në krah në kujtim të Bryant Lojtarët e Milanit do ta mbajnë nga një shirit të zi në krah mbi fanellë, në kujtim të basketbollistit të ndjerë Kobe Br
Nike ndalon shitjet e produkteve të Kobe Bryant Pas aksidentit qw i mori jetwn legjendws sw NBA-sw, Nike ka vendosur tw ndalojw shitjen e produkteve qw mbajnw emrin e K
Kobe Bryant në maj pritej të vinte në Tiranë Ish basketbollisti Gazmend Caci në emisionin e "Procesit Sportiv" zbuloi një pjesë të bisedimeve me asistentët e Bryant,
Kobe Bryant baba i përkushtuar, gazetarja përlotet në emision (VIDEO) Gazetarja e ESPN wstw pwrlotur nw emision kur ka kujtuar takimin e vetwm qw ka pasur me legjendwn e NBA-sw, Kobe Bryant.
Bryant ishte tifoz i Milanit, kuqezinjtë merr vendim për ndeshjen kundër Torinos Milan do të zbresë në fushë me shirit të zi në ndeshjen kundër Torinos në Coppa Italia. "Rossonerët" do ta përkujtojë
Kobe Bryant dhe gruaja e tij nuk udhëtonin kurrë bashkë me helikopter Kobe Bryant e përdorte helikopterin për të udhëtuar nëpër Los Angelos pasi nuk ja dilte dot në rrugë tjetër dukeqenëse