999 rezultate për

ryan

Departamenti Amerikan i Sigurisë: Temperaturat e larta e vrasin Covid-19 Të gjithë po pyesin nëse temperaturat e larta arrijnë ta vrasin Covid-19 dhe diskutimet kanë marrë drejtime të ndryshme.
Nuk ka përfunduar tragjedia Bryant, familjarët e tjerë padisin kompaninë e helikopterëve Pas Vanessa Bryant që hodhi në gjyq që në shkurt kompaninë e helikopterëve ku humbi jetën ylli i NBA-së, sot edhe familj
Me foton dhe urimin rrënqethës, kështu e priti Vanessa Bryant 19 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Më 26 janar të këtij viti, legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën për shkak të një aksidenti me helikopter, k
ZYRTARE/ Kobe Bryant pjesë e "Hall of Fame" Ashtu siç ishte pritur, Kobe Bryant është bërë zyrtarisht anëtar i "Hall of Fame" në basketboll. Legjenda e Lakers u
2 muaj pas ndarjes nga jeta, publikohet surpriza e Kobe Bryant për fansat (VIDEO) Disa kohë më parë lajmi se Kobe Bryant me vajzën dhe disa persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksidenr me h
Dy muaj nga vdekja e Kobe Bryant, Vanessa ndan videon emocionuese të tij me Gianën (VIDEO) Vanessa Bryant ka ndarë një video të ëmbël të burrit të saj Kobe duke folur për stërvitjen e vajzës së tyre Gianna në In
E ardhmja e Mkhitaryan vihet në dyshim te Roma, armeni pritet të kthehet te "Topçinjtë" ihet gjithnjë e më tepër në dyshim e ardhmja e Henrikh Mkhitaryan te Roma. I huazuar për një sezon nga Arsenali, fantazi
Ngjarja e Kobe Bryant, 8 policë të Los Angeles janë nën hetim Tetë policë të Los Angelesit do të përballen me një hetim disiplinor pasi, sic thuhet, kanë shpërndarë fotot e tmerrshme
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
I jepet lamtumira e fundit Kobe Bryant Bota e sportit i dha lamtumirën e fundit legjendës së NBA-së, Kobe Bryant, dhe vajzës së tij, Gianna, të cilën humbën je
Tragjedia e Kobe Bryant, gruaja e ish-legjendës së basketbollit merr vendim të papritur Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa ka vendosur që ta padisë kompaninë që e kishte në pronësi helikopterin, ku ndërruan jetë K
Roma kërkon të trasferojë përfundimisht Smalling dhe Mkhitaryan Roma është e vendosur që të transferojë Chris Smalling dhe Henrikht Mkhitaryan në formë permanente. Dyshja luajnë te
Nuk panë detajin qesharak, fotoja më e bukur e dasmës bëhet virale Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
Aksident i frikshëm në "Daytona 500", piloti në gjëndje të rëndë (VIDEO) Aksident i rëndë në Daytona 500, që konsiderohet gara më e rëndësishme në "NASCAR Cup Series". Piloti Ryan Newman, i
"Më mungon në festën tënde të preferuar" Vanessa i bën dedikim prekës Kobe Bryant për Shën Valentin (VIDEO) Legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianni ndërruan jetë pas një aksident tragjik me helikopter. Humbja e
Çiklisti filmon live momentin kur helikopteri i Kobe nxirrte ende tym (VIDEO) Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna humbën jetën pas një aksidenti tragjik me helikopter me 26 janar në
Publikohen pamjet e fundit ekskluzive nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Janë publikuar për herë të parë pamje nga rrëzimi tragjik i helikopterit që i mori jetën legjendës së NBA Kobe Bryant va
Kobe Bryant nderohet edhe në ceremoninë e Oscar, regjisori i njohur i gjithi lejla dhe të verdhë Regjizori Spike Lee vendosi të shafqej në tapetin e kuq të ceremonisë Oskar me një veshje tejet të veçantë e me një dome
Pamje 3D të aksidentit të Kobe Bryant (VIDEO) TheFlightChannel në YouTube ka publikuar pamje 3D të fluturimit të helikopterit ku mbeti i vrarë legjenda e basketubolli