999 rezultate për

ryan

Skandali me Ryan Giggs, reagon vetë legjenda e United Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij. Gjegjësisht
Dyshohet se dhunoi të dashurën, arrestohet legjenda e Man Utd Ryan Giggs Kobmëtarja e Uellsit ka anuluar konferencën për media që duhet të mbahej sot. Arsye për këtë është arrestimi i trajne
Rritja alarmante e rasteve, OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19 OBSH e ka zgjidhjen se si të ndërpritet zinxhiri në mënyrë që të mos përsëritet një mbyllje e dytë. Kreu i Shërbimit
OBSH: Sa do të arrijë numri i viktimave nga koronavirusi Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar nga një rritje masive e numrit të viktimave nga pandemia e Coronës.
OBSH hedh poshtë mitin: COVID-19 nuk transmetohet me ushqim Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) u ka bërë thirrje njerëzve që të mos shqetësohen nga përhapja e koronavirusit
OBSH sulmon të rinjtë: Jeni fajtorët e shpërndarjes së COVID-19 Të lodhur nga mbyllja në shtëpi dhe me dëshirën për të shijuar ditët e verës, të rinjtë në disa vende po kontribuojnë në
COVID-19/ OBSH: Vaksina s’mund të pritet para fillimit të vitit 2021! Organizata Botërore e Shëndetësisë tha se hulumtuesit janë duke bërë përparim të mirë në zhvillimin e vaksinës kundër ko
Mkhitaryan këshillon klubin e tij: Roma duhet të përmirësohet mentalisht Anëtari i Romës, Mkhitaryan, beson se skuadra qëndron mirë në aspektin teknik dhe me kualitet, por duhet përmirësuar në
ZYRTARE/ Mkhitaryan zgjat huazimin me Romën Roma arrin akordin me Arsenalin për zgjatjen e huazimit të Henrik Mkhitaryan. Mesfushori armen do të qëndrojë te verdhek
Roma vazhdon negociatat me Man.United për Smalling Chris Smalling duket se është i destinuar për të qëndruar tek Roma për të paktën edhe një sezon tjetër, raporton Corrier
Fliste për motin, zbulohet biseda e pilotit të helikopterit ku vdiq Kobe Bryant me vajzën Legjenda e NBA Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë me 26 janar, ku helikopteri me të cilin po fluturonin u rrëzua.
5 muaj nga aksidenti tragjik, zbulohet shkaku i rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant Janë bërë pesë muaj që nga vdekja tragjike e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe nëntë personave të tjerë në bord
Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rr
Humbi njerëzit më të shtrenjtë, bashkëshortja gdhend në trup Kobe Bryant dhe vajzën e saj (VIDEO) Me 26 Janar të këtij viti legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Xhana humbën jetën në një ak
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
OBSH bën paralajmërimin e radhës: Virusi nuk mund të zhduket kurrë Virusi që shkakton Covid-19 mund të bëhet endemik si HIV, ka thënë Organizata Botërore e Shëndetit, duke paralajmëruar k
Në 38-vjetorin e saj, Vanessa Bryant kthehet pas dhe gjen këtë letër nga Kobe Bryant (FOTO LAJM) Vanessa Bryant, bashkëshortja e legjendës së basketbollit Kobe Bryant, feston sot 38-vjetorin e lindjes. Kjo datëlindje
Mkhitaryan bind Romën, klubi kryeqytetas gati të blejë kartonin e sulmuesit Roma kërkon të sigurojë përfundimisht kartonin e Henrikh Mkhitaryan, i cili është i huazuar nga Arsenal që nga vera e sh
Do të festonte 14 vjetorin, Vanessa Bryant i bën dedikimin prekës të bijës (FOTO LAJM) Me 26 Janar legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13 vjeçare, Xhana humbën jetën në një aksident tragjik
Laboratori amerikan dha sinjale shprese për ilaçin Remdesivir kundër Covid, reagon OBSH Drejtori i Përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanon Ghebreyesus, thotë se OBSH-ja ka v