999 rezultate për

ryan

Arsenali kalon sërish në avantazh me Mkhitaryan (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates ndaj Southampton. Topcinjtë kanë shënuar dh
Formacionet zyrtare: Fulham-Manchester United, Solskjaer kërkon triumfin Manchetser United do të kërkojë vijushmërinë në Premier Legaue ku pas pak do të luajë ndaj Fulhamit në transfertë. Me
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Arsenali barazon rezultatin me Henrikh Mkhitaryan (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 8 minuta avantazhi Southampton teksa Arsenali ka barazuar gjithcka falë golit të shënuar nga sulmuesi
22 milion dollar, ky është personi më i paguar nga Youtube Një vogëlush 7-vjeçar është më i paguari nga Youtube. Një klasifikim i revistës “Forbes” e vendos 7-vjeçarin Ryan në kry
Giggs: Kemi ardhur në Shqipëri për të fituar Edhe pse është vetëm një miqësore, Uellsi do të kërkojë të fitojë ndeshjen me Shqipërinë. Ky është mesazhi i dhënë nga t
Taksisti publikon fotogafi të magjishme të klientëve të tij ndër vite (FOTO LAJM) Ulësja prapa e veturës së tij taksi në Nju Jork, për Ryan Weideman ishte një “studio fotografike” për dekada të tëra.
Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League. T
Kjo fotografi dasme u bë virale, por çfarë fshihet pas saj Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
Holanda barazon rezultatin ndaj Francës (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Francës në "Stade de France". Ai që kë shënuar mesfushori Ryan Babel në minutën
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n
Sapo u divorcua, Ryan Giggs gjen një të dashur 10 vjet më të re Ryan Giggs vetëm pak muaj më parë është raportuar se u divorcua nga bashkëshortja e tij. Por ish-lojtari i Mancheste
Investimi i Kobe Bryant që u kthye në fitim marramendës Kobe Bryant para 4 vitesh mori një vendim për të investuar rreth 6 milion dollarë për pijen e njohur “BodyArmor”. Po
Nuk panë detajin qesharak, fotoja më e bukur e dasmës bëhet virale Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
20 mijë euro vjedhje, shqiptari kapet mat në Itali Një shqiptar 40-vjeçar, me banim në Bergamo, është arrestuar nga Guardia di Finanza për vjedhje në aeroportin e Orios.
Roma pritet të zyrtarizoj Bryan Cristanten Roma besohet se ka arritur marrëveshje me lojtarin e Atalantas, Bryan Cristante, i cili pritet që të kryen testet mjekës
Mkhitaryan për Emery: Shpresoi që të sjell taktika dhe një shpirt të ri në Arsenal Henrikh Mkhitaryan shpreson se trajneri i Arsenalit, Unai Emery do të sjell “taktika të reja, ide dhe shpirt” pas emërim
Polici ishte shkarkuar nga puna para 46 vitesh, gjykata merr vendimin që të paguhet Një gjykatë në Australi ka vendosur që ish-dedektiviv Denis Ryan të paguhet për 46 vite punë pasi është shkarkuar pa të