999 rezultate për

ruzhdi

U kap me ID të falsifikuara, jepet vendimi për dy lezhjanët 3 ditë më parë dy shtetas janë vënë në prangë pasi u kapën me ID të falsifikuara. Gjykata e Lezhës ka dhënë "Arrest m
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
Qëlloi për vdekje bashkëshorten me levë kokës, merret vendimi për Ruzhdi Tasunin Gjykata e Durrësit ka vendosur të lerë në burg Ruzhdi Tasunin i cili tre ditë më parë qëlloi për vdekje bashkëshorten.
E çoi burri në kampin e ferrit në Siri, flet nëna e Ruzhdie Balliut Pas rastit të vogëlushit Alvin Berisha, i cili ndodhej prej pesë vitesh në kampin në Siri, bëri që të rikthehej vëmendj
Ndërron jetë Ruzhdi Lata Pak më parë ka ndërruar jetë kreu i komunës së Dibrës, Ruzhdi Lata. Lata vuante nga një sëmundje e rëndë në zemër, nd
Gjykata vendos sot për dy grabitësit që terrorizuan Kamzën Vladimir Kurti dhe Ruzhdi Hode, dy të rinjtë e arrestuar për vrasjen e tregtarit Agim Buci , do të dalin sot para Gjykat
"Ladi më tha i ndajmë përgjysmë", del dëshmia e grabitësve që terrorizuan Kamzën Vladimir Kurti dhe Ruzhdi Hoda, të dy të akuzuar për grabitjen me pasojë vrasjen kanë folur në lidhje me krimin e tyre d
Visar Ganiun dhe Ruzhdi Latën i ndan kjo makinë Të dy ata janë kryetar të propozuar nga BDI, por edhe pse janë në të njëjtën parti, standardet i kanë të ndryshme sa i p
Ruzhdi Lata blen super makinë 50 000 euro me paratë e Komunës së Dibrës Udhëheqësia e Komunës së Dibrës është furnizuar me veturë të re me vlerë prej pothuajse 50.000 euro. Bëhet fjalë për xhi
Gani Geci: Agron Sylejmani dhe Ruzhdi Shaqiri vranë shokët e mi Pas deklaratës së Shkumbin Mehmetit dhënë një televizioni ka reaguar edhe Gani Geci ndaj të cilit është është bërë atent
Arben Agolli në zyrën e Rruzhdi Latës, e uron për fitoren Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për kreun e komunës së Dibrës, Arben Agolli përmes një vizite ka uruar për fitoren k
As nuk mendohej, BDI bën përmbysjen e madhe në Dibër BDI po korr një fitore të madhe në Dibër ku ka kthyer totalisht rezultatin e raundit të parë. Albeu.com mëson se ndër
Mbyllet numërimi në Dibër, dramë për BDI-në Ka përfunduar numërimi i votave thuajse në të gjitha vendvotimet në Dibër. Sipas informacioneve të Portalit InfoShqi
BDI kryeson bindshëm në Dibër Pas numërimit të reth 70% të votave rezultatet zyrtare në Komunën e Dibrës që vijnë në adresë të Portalit DibraIme.com p
Ruzhdi Lata: Kjo ditë për dibranët duhet të jetë festë Sot në vendvotimin numër 0539 në qytetin e Dibrës, rreth orës 10:30, kryetari i Komunës së Dibrës, si dhe kandidati për
Ruzhdi Lata dhe zv/ministrja Elezi vizituan bizneset dibrane Gjatë vizitës së saj në Dibër, zv/ministrja e Financave, Shyrete Elezi vizitoi kryetarin e Komunës së Dibrës, Ruzhdi Lat
Ahmeti nga Dibra: Unë dhe BDI-ja qëndrojmë fuqishëm pas Ruzhdi Latës Bashkimi Demokratik për Integrim në vazhdën e takimeve parazgjedhore qëndroi sot në qytetin e Dibrës ku prezantoi kandid
Ruzhdi Lata: Dibrën do ta bëjmë lagje të Tiranës Rezultati i zgjedhjeve parlamentare nuk na brengos por na mëson. Këtë radhë na mëson se nostalgjia mbi komunizmin ende ë
Vëllai i Gecit kërcënon një familje me vrasje të fëmijëve Të hënën, menjëherë pas seancës së mbajtur në Gjykatën e Apelit në rastin e ish-deputetit Gani Geci, të dënuar me 4 vjet
Geci tregon pse deshën ta vrisnin dhe a është dëshmitar i Gjykatës Speciale Ish-deputeti Gani Geci, i cili është i dënuar me 4 vjet burgim nga Gjykata e shkallës së parë, për vrasjen e Ruzhdi Shaq