999 rezultate për

rusmajli

PS propozon ish-ministrin demokrat si kreu i KQZ, PD e refuzon Është mbledhur sot në Tiranë Komisiionii i Posaçëm për zgjedhjen e 12 anëtarëve të KQZ-së së re. Partia Socialiste pr
Kë po "kërcënon" Izet Haxhia: Në djall vaftë ekstradimi Ish-badigardi i Sali Berishës në kohën që ka qenë President, Izet Haxhia do të ekstradohet në Shqipëri për të kryer këtu
Dekretet e Nishanit, sharje e fyerje mes Majkos dhe Rusmajlit (VIDEO) Është shoqëruar me debate dhe ofendime seanca dëgjimore në Komisionin e Ligjeve për dy emrat e propozuar nga Presidenti
Pr/ligji për SHIU-n, opozita braktis mbledhjen Projektligji per Shërbimin Informativ Ushtarak, është shqoqëruar me dabate mes përfaqësuesve të opozitës dhe mazhorancës
PS kërkon zgjidhje për cështjen e Fierit Deputetët e opozitës janë larguar sërish nga komisioni i Legjeve sot me arsyetimin se ata do të marrin pjesë në shqyrtim
Pas Rusmajlit dhe Bodes, “dajak” edhe për deputetë të tjerë Forcat e komisariatit numër 1 kanë shoqëruar sot ish të përndjekurin politik Gjergj Ndreca, pas incidenteve të njëpasnjë
Goditi Rusmajlin, tani fyen Boden Një ish i përndjekur politik është kthyer në personazh mediatik tashmë pas fyerjeve dhe ofendimeve që u ka bërë disa fig
Goditi Rusmajlin, Gjykata le të lirë ish të përndjekurin Gjykata e Tiranës vendosi të lërë të lirë ish të përndjekurin Lirak Bejko, i cili goditi pak ditë më parë deputetin e Pa
Sulmohet deputeti Ilir Rusmajli Deputeti i partisë Demokratike Ilir Rusmajli është qëlluar gjatë ditës së djeshme nga një person i cili mësohet se isht
Debat midis PS dhe PD në komisionin e ligjeve Gjatë ditës së sotme në Komisionin e Ligjeve ka nisur shqyrtimi i drafteve që kërkojnë shumicë të cilësuar votash. Deput
Deklarata e KiE, reagon kreu i delegacionit shqiptar Ilir Rusmajli Kryetari i Delegacionit shqiptar në Asamblenë Parlamentare në KiE, Ilir Rusmajli ka reaguar pas deklarat&
Pas akuzave te djeshme, jep doreheqje ministri Rusmajli Ministri i Drejtesise Ilir Rusmajli dha sot doreheqjen nga posti i tij. Gjate nje konference per shtyp pak minuta me pa
PD ne kerkim te nenkryetarit, Topi dhe Rusmajli do te zevendesohen Kalimi i disa zyrtareve te larte te PD ne poste ministrore dhe institucione te tjera te rendesishme te shtetit, do te sj